Jeden takový se sice v prvním poločase rodil na půdě vedoucího Jevíčka, kde Mladějov vedl 1:0, ovšem druhá část hry již patřila viditelně domácím a ti ze stálé převahy vytěžili obrat ve skóre. Tím dostali pod určitý tlak Cerekvici, ale ta se s ním v Linharticích vypořádala po svém a už do přestávky rozhodla o dalším jasnémvítězství. Natřetí místo se posunula Březová po zasloužené výhře nad Jaroměřicemi, když si plný zisk zajistila zlepšeným výkonem po přestávce.

Jediná remíza kola se zrodila v Opatově. Ve střetnutí celků, kterým se na podzim nedaří podle představ, se domácí rozešli smírně 2:2 s Kamennou Horkou, jež dvakrát o gól vedla, ale náskok pokaždé ztratila. Zajímavý začátek mělo utkání v Janově, kde se diváci z vedoucí branky radovali z prvního útoku. Mužem duelu byl však hostující Geršl, který se třikrát zapsal do střelecké listiny, ke smůle mužstva Dlouhé Loučky ale v jednom případě zamířil do sítě vlastního brankáře.

Stejným poměrem, tedy 3:2, si Bystré poradilo s poslední Radiměří, když si cestu k vítězství zkomplikovalo nesoustředěnou hrou v obraně, ale soupeře nakonec zlomilo. Po delší době, alespoň podle názorů z domácího tábora, se dalo dívat na hru Čisté a hned se to odrazilo na úspěšném výsledku. Trnávka měla za sebou dvě výhry v řadě, ale tentokrát neměla naději.

Okresní přebor mužů pokračuje znovu o následujícím víkendu a jeho jasným magnetem bude prestižní malohanácké derby „sousedů“ – Jaroměřice hostí Jevíčko.