Kamenná Horka – Bystré 5:2
Ještě v 75. minutě pohledného zápasu drželi hosté skóre 2:2, pak se ale trefil Bartošek a další dvě parádní akce zvýraznily konečný výsledek na 5:2.
Fakta – branky: Opršal 2, Bubela, Bartošek, Benc – Dittrich, Vodička. Rozhodčí: Havránek (Svitavy), ŽK 0, diváků: 60, poločas: 2:1. Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Lustyk, Letocha, Tesař, Chaloupka, Škáva, Mach, Dokoupil, Benc, Mráz, Opršal (Lelek, Bubela, Bartošek). Sokol Bystré: P. Jílek – M. Jílek, Vomočil, Dvořák, Neudert, Vodička, Kavan, Cupal, Putnar, J. Dittrich, Soukeník (Kavan).

Janov – Opatov 2:1
Domácím vyšly začátky poločasů, kdy dvakrát skórovali. Hosté korigovali, ale jejich pokračující snaha neměla efekt.
Fakta – branky: Jireček, Novotný – Jiráček. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy), ŽK 3:3, diváků: 60, poločas: 1:0. Sokol Janov: Popelka – L. Zvěřina, J. Záleský, Vašinka, Boštík, V. Wejda, Hájek, Šváb, Johan, F. Novotný, Jireček (M. Wejda, Klejch, P. Záleský). Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Bureš, Petruň, Fukar, Jiráček, Kalánek, Vostřel, Polák, Procházka, Křížek.

Dlouhá Loučka – Jevíčko 0:1
Tři body zajistila lídrovi dalekonosná rána Továrka ze 36. minuty. Největší šanci na vyrovnání měl Hank, ale neproměnil nařízenou penaltu.
Fakta – branka: Továrek. Rozhodčí: Křišťál (M. Třebová), ŽK 0:2, diváků: 70, poločas: 0:1. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Flieger, Jurka, Straka, J. Kolář, R. Kolář, D. Blecha, M. Blecha, Kralovič, Jánský, Hank (Gregor, Bambušek). SK Jevíčko: Navrátil – Schuppler, Blábolil, Z. Klein, T. Klein, Továrek, Deutsch, Marván, Vafka, Khýr, Čekal (Vykydal).

Jaroměřice – Mladějov 2:2
Ve 4. minutě to bylo 1:1, pak se hrálo mezi vápny. Tatran přidal po půlhodině druhou trefu, z mírné převahy vytěžili domácí v 78. minutě srovnání.
Fakta – branky: J. Valenta, Švec – Abraham, Němec. Rozhodčí: Bartůněk (Květná), ŽK 3:3, diváků: 80, poločas: 1:2. TJ Jaroměřice: Hrouzek – M. Valenta, J. Valenta, Jakab, Dračka, Vybral, Rádek, Švec, Jedlička, Macháček, Zverbík (Hynek, Václavek, Gecl). Tatran Mladějov na Mor.: Paar – Šteffek, Kudyn, Suchý, Matoušek, R. Abraham, Marek, Satler, P. Němec, Seryn, Doleček.

Radiměř – M. Trnávka 1:1
Ve vyrovnaném utkání se vedení ujali hosté, domácí reagovali za deset minut. Další šance ani proti deseti nevyužili a body se po zásluze dělily.
Fakta – branky: Kovář – Konečný. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy), ŽK 1:2, ČK 0:1, diváků: 100, poločas: 0:0. TJ Radiměř: Jedlička – Šlesinger, Bubela, Olšer, Nekvinda, Jachan, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Kovář (Bednář, Doubek, Fuchs). Sokol Měst. Trnávka: Dvořák – Stenzl, Janík, Továrek, Hensl, Šašinka, Navrátil, Kubálek, Makrlík, Konečný, Pokorný (Kleveta, Kučera).

Cerekvice – Březová 3:0
V 17. minutě vyškolil brankáře Lorenc, na další vyjádření trvalé herní převahy Slavoje se čekalo do druhé půle. Hosté hrozili jen sporadicky.
Fakta – branky: Lorenc, Schauer, Valla. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 0, diváků: 80, poločas: 1:0. Slavoj Cerekvice: Kusý – Kubatka, Teplý, Malý, Lorenc, Pražák, Růžek, Šmidt, Šeda, Valla, Vomočil (Vomáčka, Schauer, Jetmar). Sokol Březová n. Sv.: Fadrný – Tapšík, Vancl, J. Stupka, Kučera, Sýkora, Valter, Šmerda, Mikolín, Holas, M. Stupka (Štefl).

1. Jevíčko⋌13 3 2   47:19 42
2. Cerekvice⋌11 3 4   59:29 36
3. Čistá⋌ 9 5 4   32:21 32
4. Kam. Horka⋌ 8 6 4  43:28 30
5. Mladějov⋌ 8 4 6   37:29 28
6. Janov⋌ 7 5 6   25:31 26
7. Březová⋌ 7 4 7   24:26 25
8. Dl. Loučka⋌ 7 2 9   26:32 23