Mladějov – Měst. Trnávka 3:1

Vyrovnané utkání hrané v rychlém tempu zahájil Tatran bleskově, po dvaceti odehraných minutách vedl o dvě branky. Hostům se podařilo snížit krásnou trefou z přímého kopu brzy po přestávce a navíc téměř celou druhou půli hráli proti deseti, ale vyrovnat nedokázali. Naopak, nedlouho před koncem domácí zpečetili premiérové podzimní vítězství.

Fakta – branky: Abraham 2, Satler – Makrlík. Rozhodčí: Šenkýř (Mor. Třebová), ŽK 2:1, ČK 1:0, diváků: 60, poločas: 2:0.

Tatran Mladějov: Paar – Šteffek, Kudyn, Marek, M. Prosecký, Matoušek, Abraham, Satler, Seryn, Němec, Pavel Sekanina (Suchý, P. Němec, Petr Sekanina).

Sokol Městečko Trnávka: Pavlovec – O. Šašinka, Hensl, Kubálek, Makrlík, Navrátil, R. Šašinka, Kleveta, Stenzl, Bohatec, Juračka (Pokorný, Michalčák).

Cerekvice – Radiměř 3:0

Celé utkání se hrálo za jasné převahy domácích. Po několika nevyužitých šancích se po čtvrthodině postaral o vedoucí trefu pohotový Schauer. Další ideální přihrávku na malé vápno zužitkoval Vomočil a těsně před přestávkou se ze šestnáctky trefil Lorenc. Po změně stran mohli Cerekvičtí několikrát zvýšit, když soupeře uchránil do vyššího debaklu gólman Jedlička.

Fakta – branky: Schauer, Lorenc, Vomočil. Rozhodčí: M. Červený (Pomezí), ŽK 1:0, diváků: 110, poločas: 3:0.

Slavoj Cerekvice: Kusý – J. Valla, Teplý, Malý, Lorenc, Pražák, Růžek, Němeček, Schauer, M. Valla, Vomočil (Šeda, Vomáčka, Stříteský).

TJ Radiměř: Jedlička – Doubek, Moravec, Bubela, Štarha, Jachan, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Peterka (Olšer, Hladík, Fuchs).

Opatov – Linhartice 4:3

Pohledné, slušně vedené utkání otevřeli domácí záhy proměněnou penaltou. Nadále měli více ze hry, ale další šance nedali a soupeř do poločasu srovnal. Nástup do druhé části patřil Opatovu, který přidal tři další zásahy a zdálo se, že je rozhodnuto. Metra ovšem nerezignovala, dokázala snížit na rozdíl jediné branky, ovšem na vyrovnání jí už nezbyl čas.

Fakta – branky: Havlát, J. Polák, Petrůň, Kalánek – Vacek 2, Heger. Rozhodčí: Jar. Kvapil (Svitavy), ŽK 0:2, diváků: 200, poločas: 1:1.

Sokol Opatov: Navrátil – T. Popelka, Krhoun, Petrůň, Fukar, Kalánek, Havlát, Vostřel, J. Polák, Zeman, Křížek (M. Popelka).

Metra Linhartice: Čermák – Kelo, Suchý, Konečný, Šmída, Langr, Heger, Škrabal, Andrlík, Kryštof, Lébiš (Musil, Vacek).

Jaroměřice – Kam. Horka 0:0

Domácí začali hodně opatrně a pouze J. Valentovi v brance mohli děkovat, že brzy neprohrávali. Postupně se hra vyrovnala, ve dvou velkých šancích se ocitl Batelka, ale neseřídil si mířidla. Po změně stran se hra odbývala mezi šestnáctkami, možnosti hostů pokryl spolehlivý J. Valenta, domácí se nemohli trefit mezi tyče. Remíza odpovídá průběhu.

Fakta – rozhodčí: Havránek (Svitavy), ŽK 0, diváků: 120, poločas: 0:0.

TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – Jan Valenta, M. Dračka, Továrek, M. Valenta, Macháček, O. Valenta, Vykydal, Valášek, Jedlička, Batelka (Matocha, Zverbík, Antošovský).

Sokol Kam. Horka: Hasenöhrl – Lustyk, Tesař, Chaloupka, Savočka, Dokoupil, Škáva, Slaník, Kocián, Bubela, Lelek (Bartošek, Kovář).

Jevíčko – Janov 3:2

Dramatický zápas nakonec přinesl tříbodové štěstí domácíc. Ti se ujali vedení po Marvánově střele do tyče a dorážce Vafky. Do druhé půle vstoupili hosté velmi agresivně a vyplatilo se jim to po hodině hry, kdy Navrátila prostřelil Bureš. Poté se z 20 metrů krásně trefil Šváb (1:2), ale domácí se ze šoku probrali. V 77. minutě srovnal po průniku do vápna M. Khýr, poté trefil Marván břevno a těsně před koncem odpálil jevíčskou radost po přímém kopu Marvána hlavou Z. Klein.

Fakta – branky: Vafka, M. Khýr, Z. Klein – Bureš, Šváb. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 1:1, diváků: 150, poločas: 1:0.

SK Jevíčko: Navrátil – M. Khýr, Z. Klein, Továrek, R. Khýr, Palenčár, Seknička, Vafka, Schuppler, T. Klein, Marván (Zika, Čekal).

Sokol Janov: Popelka – Vašinka, Johan, Boštík, Šváb, A. Zvěřina, Knap, Bureš, J. Záleský, Novotný, L. Zvěřina (P. Záleský, Klejch).

Bystré – Dlouhá Loučka 2:2

Dobrý start domácích korunoval po čtvrthodině Chybík, ovšem hosté ve 28. minutě srovnali hlavičkou D. Blechy. Pak neproměnil sólo Kavan a vzápětí přišli hosté o vyloučeného Kraloviče. Po pauze nemohli domácí najít recept na zhuštěnou obranu, až v 75. minutě se z trestného kopu prosadil Chybík. Jenže tři minuty před koncem přišel rychlý kontr hostů, Cupal zahrál na brankové čáře rukou (ČK) a pokutový kop proměnil Jochec.

Fakta – branky: Chybík 2 – D. Blecha, Jochec. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy), ŽK 3:6, ČK 1:1, diváků: 120, poločas: 1:1.

Sokol Bystré: Pachovský – Heger, Vomočil, Neudert, Kavan, S. Vodička, M. Vodička, Oravec, Valach, Chybík, Soukeník (M. Jílek, Cupal, Karlík).

Sokol Dl. Loučka: Čechal – Blecha, Bárta, Nováček, Geršl, Faltus, Straka, R. Kolář, J. Kolář, Kralovič, Jochec (Křivánek, Jánský, Bouček).

Březová – Čistá 1:0

Fakta – branka: M. Kučera. Rozhodčí: Vachutka (Chornice), ŽK 2:3, ČK 0:2 (M. Klusoň, Krátký), diváků: 130, poločas: 0:0.

Sokol Březová nad Svitavou: J. Ehrenberger – Sýkora, Pandula, Tapšík, Dušek, Valter, Zelený, Šmerda, Michal Stupka, Kučera, Kutlák (Štoudek, Jež).

Sokol Čistá: Hondl – Jaroslav Kmošek, Štěrba, Miloš Klusoň, Oldřich Nepraš, Krátký, Benc, Petr Stříteský, Rožek, Beneš, Dušan Nepraš (Půlkrábek, Zerzán).