Dramatické zápolení sledovali diváci v Jevíčku, kde se o víkendu konala pouť a fotbalisté k ní přispěli svým dílem. Do vedení šli hosté z Morašic poté, co Ropek hlavou prodloužil rozehraný trestný kop, domácí vyrovnali na 1:1 hlavičkou Václavka. Po hodině hry byl vyloučen T. Klein, který po faulu neudržel nervy na uzdě. I přesto Jevíčko vyhrálo, když Vašíčkův přímý kop z poloviny hřiště přeletěl překvapeného hostujícího brankáře a skončil pod břevnem.

Bystré v Městečku Trnávce vytěžilo maximum z povedeného nástupu do zápasu, během čtvrthodiny získalo dvoubrankový náskok a do přestávce ho z pokutového kopu ještě navýšilo. Po změně stran si dění kontrolovalo.

Jedenáct tref do černého vidělo publikum v Dlouhé Loučce, leč domácí většina v hledišti z toho pražádnou radost mít nemohla. Soupeř z Cerekvice neměl slitování, do poločasu nasázel pět kusů a i když Loučka ještě korigovala na 3:5, tak závěr zase patřil týmu od Loučné, který po Janderově proměněné penaltě odmítl zápletku.

Dobrou formu na začátku soutěže potvrdil nováček z Mladějova, který si přivezl všechny body z Radiměře. Hlavní zásluhu na tom měl Michal Kudyn. Protihráči ho nedokázali ubránit a hattrick nasměroval duel k poměrně jednoznačnému rezultátu, po šedesáti minutách bylo jasno.

Pátým do party šestibodových je Opatov, ten si pro úspěch dojel do Kamenné Horky. Klíčové pasáže pro vývoj střetnutí se tam odehrály po přestávce, ihned po návratu z kabin šli hosté do vedení, což je posadilo „do sedla“ a dva Kalánkovy zásahy daly razítko na výsledek.

Pěkná fotbalová akce zakončená nestárnoucím Kutlákem zajistila Březové výhru v Horním Újezdu. Šancí bylo na obou stranách poměrně dost, ale gólově byla zakončena jen tato jediná a domácí protáhli svoji střeleckou bezradnost.

Jediná remíza se zrodila v Linharticích, pro Metru i pro Jaroměřice šlo o odmazání nuly na bodovém kontě.

2. KOLO:

Radiměř – Mladějov 1:4

Branky: 46. Janků – 6., 52. a 59. Kudyn, 10. Staněk. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Radiměř: Škorpík – Moravec, Bubela (46. Junek), Doubek, Janečka, Ondroušek, Fuchs (46. Husak), J. Trnečka, T. Trnečka, Janků (66. Farhat), Přikryl (31. Škranc). Mladějov: Tisovský – Prusák, Sekanina, Mrázek, Paulus (77. Suchý), Seryn, Müller, Staněk, Kozák (59. Čech), Němec (82. Slezák), Kudyn.

Kamenná Horka – Opatov 0:3

Branky: 67. a 76. Kalánek, 46. Paar. Rozhodčí: Zatloukal. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Kamenná Horka: Fadrný – Bureš, Dokoupil (81. Hřebíček), Letocha, Nekvinda, Nedoma, Mach, Jurenka, Richter, Novák (46. Paroubek), Švec. Opatov: Šenkýř (50. Zeman) – Popelka, Prokop (75. Lustyk), Petruň, Cimburek, Křivka, Havlát, Broulík, Sedlák, Paar, Kalánek.

Jevíčko – Morašice 2:1

Branky: 54. Václavek, 72. Vašíček – 18. Ropek. Rozhodčí: Knoll. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (62. T. Klein). Diváci: 120. Poločas: 0:1. Jevíčko: Přikryl – Jedlinský, Ille (88. Horák), Bartuněk, Seknička (65. Vykydal), Vašíček, T. Klein, Václavek, Müller (56. Štefl), Goš, Linhart (80. Hofman). Morašice: Špinar – Kopecký, Chmelík, Ropek, V. Štancl, Válek, D. Štancl, Novák, Tměj, Zerzán, Vopařil.

Městečko Trnávka – Bystré 0:3

Branky: 7. Peterka, 15. Putnar, 41. Kučera (PK). Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:0. Diváci: 102. Poločas: 0:3. Městečko Trnávka: Hensl – Neubauer, Makrlík, Janík, Továrek (46. Šteffek), Pupík (65. Randula), Šašinka, Král, Kolář (78. Elnar), Kolínský, Stenzl. Bystré: J. Dittrich – Janoušek, Oravec, Škorpík (73. Juráš), Stoklásek, Kučera (86. Peša), Němec (78. Korčák), Peterka, Putnar (80. Steiner), Misar, Mužík.

Dlouhá Loučka – Cerekvice 3:8

Branky: 42. vlastní (Kusý), 58. Kralovič, 73. Marván – 20. a 88. Malý, 30. a 31. Schauer, 10. Uher, 38. Lněnička, 77. Jandera (PK), 87. Částek. Rozhodčí: Kropáček. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:5. Dlouhá Loučka: Rek – D. Křivánek, Kralovič, P. Křivánek, Marván, Kolísek, Kolář (75. Bubeník), Dvořáček, Ševčík (57. Balabán), Charvát (55. P. Bouček), Neumann. Cerekvice nad Loučnou: V. Vostrčil (85. Kalousek) – Jirout (70. Kromichal), Jandera, Kusý, Růžek, Uher (55. J. Vostrčil), Lorenc (77. Jílek), Kříž, Lněnička, Schauer (78. Částek), Malý.

Horní Újezd – Březová 0:1

Branka: 22. Kutlák. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Horní Újezd: Havlík – Lněnička, F. Švec, Kladiva, R. Prokop, Marek Kusý, Pechanec, Kmošek, Svatoš (46. J. Beneš), Faltys, Šplíchal (53. Martin Kusý). Březová nad Svitavou: Kejda – Klemša, Tesař, Kučera, Friedl, Milota, Mikolín (46. Jež), Stupka (72. Lidmila), Ducháček, Kutlák (89. Mrázek), Macek (80. Valter).

Linhartice – Jaroměřice 1:1

Branky: 62. Bednář – 3. Batelka. Rozhodčí: Vodák. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Linhartice: Dostál – Prucek, Radimecký, Stárek (57. Koutník), Rek, Bednář, Kryštof, Andrlík, Doležal (86. Moravec), P. Kelo, Kubálek (32. Mlčoch). Jaroměřice: Továrek – M. Valenta, Jakab (70. Hrbata), Valášek, Vacula, Gecl, Švec, J. Valenta, Batelka, Mooz (32. Šebek), Huppert (60. Popelář).

1. Bystré (6), 2. Cerekvice nad Loučnou (6), 3. Opatov (6), 4. Mladějov (6), 5. Jevíčko (6), 6. Březová nad Svitavou (4), 7. Městečko Trnávka (3), 8. Kamenná Horka (1), 9. Jaroměřice (1), 10. Linhartice (1), 11. Morašice (0), 12. Horní Újezd (0), 13. Dlouhá Loučka (0), 14. Radiměř (0).