Česká Třebová – Svitavy 2:2

Hosté vstoupili do zápasu sympaticky aktivně, měli více ze hry a vyústěním byl vedoucí gól poté, co se před gólmanem Křivkou ocitl osamocený Vacek a nedal mu naději – 0:1. V poslední minutě první půle se však po hrubce ve svitavské obraně dostal k balonu Macko a pálil přesně k tyči. I po změně stran měli hosté navrch, přesněji kombinovali a často se dostávali do nebezpečné blízkosti Křivkovy brány. Po hodině hry se podruhé v utkání trefil Vacek, ovšem ani tento náskok Svitavští neudrželi. V závěru se domácí dostali k jakés takés převaze, v 78. minutě sice ještě Vomáčkovu možnost po centru Šafáře Svitavy přežily, ale pět minut před koncem se z křídla trefil technickou střelou Kvapil a rozhodl o remíze.

VysokéMýto – Moravská Třebová 3:0

Nepovedené střetnutí sehráli Slovanisté na půdě remízového krále přeboru. Úvod byl ještě poměrně vyrovnaný, nebezpečně zahrozil Švanda, ale ve 24. minutě předvedli domácí pohlednou akci po ose Krýda – Matula – Bartoš, posledně jmenovaný se nemýlil. Za šest minut byl na správném místě v pravou chvíli Vostrčil, aby od tyče odražený míč poslal do Kryštofovy sítě podruhé. Hned po příchodu z kabin zvýšil po přímém kopu Matouška na 3:0 Matula a nebylo co řešit. Hosté odpadli a s chutí hrající domácí nebyli daleko od dalšího zvýšení své zasloužené výhry.

Lanškroun – Polička 1:0

Z obou stran se hrál rychlý fotbal, první příležitost měl ve 3. minutě domácí Šilar, jehož střela šla nad branku. Nedlouho poté přestřelil ve výhodné pozici hostující Král. Další příležitost měl Šišan, když unikl po křídle a jeho přízemní míč jen těsně minul Dittrichovu branku. Lanškroun byl i nadále nebezpečnější, po gólu volala zejména možnost Faita, jeho dobrá rána zaklepala na tyč. O výsledku rozhodla po změně stran ideální přihrávka Smejkala na zakončujícího Richtra. Slibné šance měli ještě Richtr a Vacek, posledních 15 minut patřilo Poličce, ale žádný ze závarů ani střeleckých pokusů vyrovnání nepřinesl.