Pravda, ne ve všech případech byly výsledky zápasů stoprocentně očekávané, ovšem konta soutěžících se posunula nahoru. Nejlepší výkon předvedl v tomto kole FRANTIŠEK KUNC st. ze Starého Města (SY0160), jenž na svém tiketu chyboval jen jednou a se sedmnácti body neměl konkurenci. Za vítězství si zaslouží pivní odměnu od pivovaru Rychtář (o jejím převzetí jej budeme informovat později). Jarní Tip liga má za sebou dvě třetiny svého programu a nejblíže k celkovému primátu je stále Ladislav Lněnička z Pomezí, který jako první dosáhl šedesátibodovou hranici. Na všechny hráče však ještě čeká čtyřicet utkání a pořadí může doznat výrazných proměn. Výsledky 8. kola: 1 1 0 1 1 1 0 0 1 2.

1. místo

SY0050 Ladislav Lněnička, Pomezí 8 60

2. -5. místo

SY0175 Miroslav Čori, Bystré 11 57

SY0140 Jana Kumstátová, Staré Město 11 57

SY0163 Ondřej Brychta, Kunčina 8 57

SY0010 Josef Popelka, Polička 8 57

6. -13. místo

SY0160 František Kunc st., Staré Město 17 54

SY0102 Pavel Kmošek, Morašice 11 54

SY0224 Tomáš Kubát, Polička 11 54

SY0091 Ivan Dostál, Jarošov 8 54

SY0018 Jiří Frank, Trstěnice 8 54

SY0053 Tomáš Holomek, Makov 8 54

SY0090 Šimon Šilar, Jarošov 8 54

SY0089 Matěj Šilar, Jarošov 8 54

14. 18. místo

SY0087 Jana Zemanová, Jarošov 14 51

SY0142 Anna Brychtová, Kunčina 8 51

SY0221 Petr Stoklásek, Polička 5 51

SY0117 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 2 51

SY0082 Petr Slabý, Svitavy 5 49

19. 35. místo

SY0104 Václav Benda, Litomyšl 11 48

SY0161 Jakub Straka, Staré Město 11 48

SY0172 Tomáš Brychta, Kunčina 8 48

SY0195 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 8 48

SY0032 Václav Obolecký ml., Polička 8 48

SY0155 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 8 48

SY0198 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 8 48

SY0125 Jaroslav Urban ml., Šumperk 8 48

SY0194 Jan Procházka, Polička 5 48

SY0076 Alena Slabá, Svitavy 5 48

SY0083 Anna Slabá, Svitavy 5 48

SY0077 Tomáš Slabý, Svitavy 5 48

SY0078 Ondřej Slabý, Svitavy 5 48

SY0079 Dominik Slabý, Svitavy 5 48

SY0081 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 48

SY0080 Pavel Slabý st., Svitavy 5 48

SY0149 Tomáš Bílý, M. Třebová 2 48

36. 46. místo

SY0182 Josef Jirmásek, Polička 11 45

SY0217 Jarmila Andrlíková, Svitavy 8 45

SY0158 Barbora Kuncová, Staré Město 8 45

SY0005 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 8 45

SY0057 Jana Müllerová, Svitavy 8 45

SY0052 Ladislav Holomek, Makov 5 45

SY0033 Petr Jílek, Polička 5 45

SY0042 Jan Karlík, Polička 5 45

SY0015 Jan Sehnal, Svitavy 2 45

SY0065 Petr Harašta, Polička 11 43

SY0066 Ludmila Haraštová, Polička 8 43

47. 66. místo

SY0054 Martina Holomková, Makov 11 42

SY0041 Miroslav Jílek, Polička 11 42

SY0112 Zdeněk Novák, Litomyšl 11 42

SY0187 Daniel Shelong, Praha 11 42

SY0141 Josef Brychta, Kunčina 8 42

SY0043 Antonín Kadlec, Polička 8 42

SY0025 Gabriela Tobiášová, Polička 8 42

SY0126 Jaroslav Urban st., Litomyšl 8 42

SY0045 Lubomír Záruba, Svitavy 8 42

SY0088 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 42

SY0151 Věra Dosedělová, M. Třebová 5 42

SY0173 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 42

SY0156 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 42

SY0013 Jindřich Tomiška, Opatov 5 42

SY0064 Martin Zedník, Svitavy 5 42

SY0073 Patrik Roušar, Svitavy 2 42

SY0072 David Roušar, Svitavy 2 42

SY0084 Radek Roušar, Svitavy 2 42

SY0075 Eva Roušarová, Svitavy 2 42

SY0127 Pavel Urban, Litomyšl 2 42

67. 94. místo

SY0035 Jiří Vávra, Polička 11 39

SY0101 Vlasta Jelínková, Morašice 8 39

SY0166 Alena Khýrová, Staré Město 8 39

SY0162 Lucie Šabatová, Lanškroun 8 39

SY0176 František Boštík, Poříčí 5 39

SY0222 Radka Cihlářová, Polička 5 39

SY0174 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 39

SY0007 Stanislav Kučera, Polička 5 39

SY0036 Pavel Marek, Polička 5 39

SY0223 Václav Obolecký st., Polička 5 39

SY0202 Jana Písková ml., Jaroměřice 5 39

SY0016 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 39

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 5 39

SY0188 Olga Shelongová, Praha 5 39

SY0118 Roman Stibůrek, Čistá 5 39

SY0107 Jiří Stibůrek, Čistá 5 39

SY0109 Andrea Stibůrková, Čistá 5 39

SY0108 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 39

SY0106 Irena Stibůrková st., Čistá 5 39

SY0023 Iva Tobiášová, Polička 5 39

SY0096 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 39

SY0017 Julius Premauer, Bystré 2 39

SY0146 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 39

SY0150 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 39

SY0059 Jana Oujezdská, Rozhraní -1 39

SY0058 Ludmila Veličková, Vendolí -1 39

SY0093 Václav Němec, Litomyšl -4 39

SY0238 Kamil Koníček, Polička 5 37

95. 115. místo

SY0026 Josef Ambros, Křenov 11 36

SY0165 Jiří Hárych ml., Koclířov 11 36

SY0197 Jan Pazdírek, Jaroměřice 11 36

SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 36

SY0183 Tomáš Jirmásek, Polička 8 36

SY0196 Hana Koutná, Jaroměřice 8 36

SY0132 Marcel Pánik, Rychnov 8 36

SY0008 František Smolej, Kamenná Horka 8 36

SY0034 František Bidmon, Polička 5 36

SY0147 Jiří Bílý, M. Třebová 5 36

SY0003 Jiří Fečko, Opatov 5 36

SY0040 Andrea Gibiecová, Polička 5 36

SY0055 Ludmila Holomková, Makov 5 36

SY0168 Aťka Khýr, Staré Město 5 36

SY0129 Ivana Motyčková, Boršov 5 36

SY0179 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 36

SY0152 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 36

SY0201 Jana Písková st., Jaroměřice 2 36

SY0190 Jiří Drábek, Nedvězí -4 36

SY0136 František Bušina, Sušice 0 34

SY0137 Miroslav Rolínek, M. Třebová 0 34

116. 135. místo

SY0095 Miloslava Čermáková, Osík 14 33

SY0105 Martin Jirásek, Janov 11 33

SY0186 Jana Jirmásková, Polička 11 33

SY0063 Jana Klíčová, Hradec n/S 11 33

SY0038 Jaroslav Švanda, Polička 11 33

SY0218 Vladimír Havránek, Svitavy 8 33

SY0167 Ladislav Khýr, Staré Město 8 33

SY0159 František Kunc ml., Staré Město 8 33

SY0051 Jaroslav Marek, Svitavy 8 33

SY0049 Tomáš Satrapa, Radiměř 8 33

SY0044 Jana Bahenská, Svitavy 5 33

SY0185 Martin Jirmásek, Polička 5 33

SY0181 Olga Jirmásková, Polička 5 33

SY0144 Luboš Komprda, M. Třebová 5 33

SY0134 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 33

SY0200 Kateřina Písková, Jaroměřice 5 33

SY0138 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 33

SY0199 Milan Písek, Jaroměřice 2 33

SY0100 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 33

SY0067 František Harašta, Polička 2 31

136. 152. místo

SY0204 Zuzana Břenková, Svitavy 8 30

SY0115 Josef Mergl, Litomyšl 8 30

SY0184 Oliver Shelong, Praha 8 30

SY0139 Petr Kumstát, Staré Město 5 30

SY0130 Stanislav Mixán, Boršov 5 30

SY0178 Pavel Drobný, Poříčí 2 30

SY0148 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 2 30

SY0180 Vít Boštík, Poříčí -1 30

SY0124 Jiří Elčkner, Čistá 0 29

SY0170 Jan Soldán, M. Třebová 8 27

SY0153 Olga Hrubá, M. Třebová 5 27

SY0169 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 5 27

SY0121 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 27

SY0192 Helena Novotná, Nedvězí 2 27

SY0099 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 27

SY0116 Monika Merglová, Litomyšl -1 27

SY0060 Martin Jiruše, Opatov -4 27

153. 177. místo

SY0233 Miloš Andrle, Svitavy 0 26

SY0236 Václav Bis, Lukavec 0 26

SY0069 Marie Homolová, Svitavy 0 26

SY0092 Radovan Rumler, Litomyšl 0 26

SY0243 Veronika Hořínková, Litomyšl 11 25

SY0237 Roman Roch, Polička 5 25

SY0094 Vladimír Bačík, Litomyšl 0 25

SY0215 Josef Bis, Karle 0 25

SY0214 Jan Bis, Svitavy 0 25

SY0068 Roman Dostál, Svitavy 8 24

SY0004 Miroslav Kotlář, Svitavy 8 24

SY0220 Gustav Kovář, Vítějeves 8 24

SY0046 Marie Satrapová, Radiměř 8 24

SY0193 Martina Novotná, Nedvězí 5 24

SY0177 Marek Boštík, Poříčí 2 24

SY0113 Klára Merglová, Litomyšl 2 24

SY0014 Leopold Öhler, Jaroměřice 2 24

SY0171 Jan Schneider, M. Třebová 2 24

SY0020 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 24

SY0154 Josef Valach, M. Třebová 2 24

SY0021 Bohuslav Hubinka, Čistá -1 24

SY0019 Bohuslava Hubinková, Čistá -1 24

SY0030 Vojtěch Sajdl, Svitavy -1 24

SY0097 Václav Zavřel st., Dolní Újezd -1 24

SY0191 Michal Novotný, Nedvězí -4 24

178. 202. místo

SY0246 Luděk Marčík, Osík 8 23

SY0245 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 23

SY0247 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 23

SY0209 Marta Fišerová, Vendolí 0 22

SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 8 21

SY0061 Lubomír Fuxa, Svitavy 5 21

SY0128 Tomáš Urban, Litomyšl 2 21

SY0098 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 2 21

SY0039 Oldřich Černý, Polička -1 21

SY0189 Karel Drábek, Nedvězí -1 21

SY0009 Marie Smolejová, Kamenná Horka -1 21

SY0022 Jiří Tobiáš, Polička -1 21

SY0027 Pavel Schejbal, Svitavy 5 20

SY0211 Miroslav Čejka, Svitavy 0 19

SY0206 Blanka Pilařová, Svitavy 0 19

SY0048 Nikola Satrapová, Radiměř 0 19

SY0145 Alois Komprda, M. Třebová 2 18

SY0143 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 18

SY0203 Marek Soural, Úsobrno 2 18

SY0229 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 18

SY0248 Ladislav Cesnek, Lipník 0 18

SY0249 Anna Cesneková, Lipník 0 18

SY0230 Ladislav Mazák, Opatov 0 18

SY0002 František Hemerka, Svitavy -1 18

SY0031 Jaroslava Sajdlová, Svitavy -4 18

203. 220. místo

SY0226 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 11 17

SY0085 Eduard Brázda, Svitavy 0 17

SY0071 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 17

SY0207 Leoš Mihola, Svitavy 0 17

SY0212 Hynek Vávra, Svitavy 0 17

SY0133 Jiří Navrátil, Dětřichov 5 16

SY0244 Sandra Horská, Litomyšl 2 16

SY0216 Anna Bisová, Karle 0 16

SY0074 Marina Brázdová, Svitavy 0 16

SY0208 Zdeněk Tesař, Vendolí 0 16

SY0239 Libor Kvapil, Sádek -1 16

SY0120 Roman Greguš st., Litomyšl 8 15

SY0254 David Kotlář, Svitavy 2 15

SY0024 Martin Tobiáš, Polička 2 15

SY0047 Karel Weber, Svitavy 2 15

SY0086 Leoš Hnát, Svitavy 0 15

SY0251 Růžena Hrdličková, Svitavy 0 15

SY0110 Karel Štorek, Cerekvice -1 15

221. 242. místo

SY0225 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 8 14

SY0235 Anna Bisová, Lukavec 0 14

SY0070 Michal Brázda, Svitavy 0 14

SY0219 Bohumil Čížek, Svitavy 0 14

SY0232 Ludvík Drápela st., Ostrý Kámen 0 14

SY0213 Růžena Lebedová, Svitavy 0 14

SY0261 Jiří Premauer, Litomyšl 8 13

SY0122 Marek Beneš, Trstěnice 0 13

SY0123 Helena Benešová, Trstěnice 0 13

SY0234 František Bis, Karviná 0 13

SY0210 Martin Fišer, Vendolí 0 13

SY0119 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 12

SY0037 Jiří Urbánek, Polička 5 12

SY0028 Miloš Drmola, Svitavy 2 12

SY0114 Miloš Mergl, Litomyšl 2 12

SY0135 František Přichystal, M. Třebová 2 12

SY0257 Josef Neděla, Vendolí 0 10

SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov 11 9

SY0111 Josef Novák, Litomyšl 2 9

SY0250 Zdeněk Hrdlička, Svitavy 0 9

SY0001 Milan Huppert, Bělá n/S -1 9

SY0011 František Sedlák, Úsobrno -1 9

243. 262. místo

SY0103 Jaroslav Švec, Čistá 0 8

SY0228 Rudolf Jahoda, M. Třebová -1 7

SY0029 Ladislav Slaník, Svitavy -7 7

SY0258 Jana Charouzová, Karle 8 6

SY0157 Petr Tichý, M. Třebová -1 6

SY0259 Milada Novotná, Mělník 0 5

SY0240 Adam Jirout, Litomyšl 2 4

SY0242 Miroslav Horský, Litomyšl -4 4

SY0241 Lucie Hořínková, Litomyšl -4 4

SY0227 Jaroslav Jirout, Litomyšl 2 3

SY0252 Jiří Janda, Svitavy -1 3

SY0262 Ludvík Potáček, M. Třebová 2 1

SY0231 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -4 1

SY0205 Anna Marková, Svitavy -1 0

SY0256 Marie Korčáková, Hradec n/S -4 0

SY0056 Miroslav Kulíšek, Svitavy -7 0

SY0253 Leoš Honzírek, Kunčina 0 -1

SY0131 Gabriela Sekaninová, Rychnov -4 -3

SY0260 Emil Tesař, Svitavy 0 -9

SY0255 Martin Cesnek, Lipník -4 -9

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkový bodový zisk).