Hradec nad Svitavou – Rohozná 2:0

V ofenzivně vedeném střetnutí si domácí vypracovali více střeleckých příležitostí a jejich vítězství je zasloužené. Hosté se k trvalejšímu náporu dostali až v závěrečných minutách, míč do sítě však dostali pouze z ofsajdu.

Fakta – branky: L. Zedník, Amerling. Rozhodčí: Záleský (Janov), ŽK 4:4, diváků: 70, poločas: 1:0.

Boršov – Moravská Třebová C 3:0

Sousedské derby se hrálo pod takovkou domácích fotbalistů, kteří svého soupeře přehrávali a kromě tří branek neproměnili mnohé další slibné příležitosti. Hosté sice bojovali, ovšem to na lepší výsledek nestačilo.

Fakta – branky: Bilič, P. Hanák, Matoušek. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka), ŽK 0, diváků: 60, poločas: 2:0.

Městečko Trnávka B – Třebařov 1:6

Jasná záležitost favorizovaných hostů, kteří byli po celé utkání lepší a nedali soupeři žádnou šanci.

Fakta – branky: vlastní – Hlubinka 2, Hradil, Horák, D. Maleňák, Vais. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 2:1, diváků: 50, poločas: 0:2.

Trstěnice – Jedlová 1:2

V dramatickém, bojovném duelu měli zpočátku mírně navrch domácí, kteří šli do kabin s jednogólovým náskokem. Hostům se podařilo brzy po zahájení druhé půle šťastně srovnat a nakonec dosáhli i na vítěznou trefu.

Fakta – branky: Mandlík – Veselý 2. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy), ŽK 3:0, diváků: 100, poločas: 1:0.

Jevíčko B – Staré Město 1:1

Zasloužená remíza se zrodila ve vyrovnaném zápase, který po bezbrankovém poločase gólově otevřeli po pěkné křídelní akci domácí, ale soupeř po zaváhání brankáře střelou z dálky zachránil alespoň bod. Na obou stranách byla přitom k vidění celá řada střeleckých možností.

Fakta – branky: Hotař – Kubík. Rozhodčí: Kabát (Hradec nad Svitavou), ŽK 2:2, diváků: 70, poločas: 0:0.

Opatovec – Křenov 8:1

Byť byla první půle herně vyrovnaná, rozhodl v ní J. Telecký čtyřmi góly během půlhodiny o výsledku. Znovu se pak domácí střelecky prosadili v závěrečných patnácti minutách, když druhý poločas zcela jasně ovládli.

Fakta – branky: J. Telecký 4, Jokeš 2, T. Telecký, Merkuda – Hél. Rozhodčí: Brandejs (Svitavy), ŽK 1:2, ČK 0:1, diváků: 100, poločas: 5:1.

Kunčina – Chornice 5:0

Nakonec přesvědčivé vítězství domácích se nerodilo nijak snadno, když odpor soupeře zlomili až po změně stran.

Fakta – branky: Pařil 2, Sedlák, Spálenský, Pešava. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 0, diváků: 100, poločas: 1:0.

Koclířov – Janov B 4:3

Bližší podrobnosti k zápasu nám nebyly nahlášeny.