Třebařov – Trstěnice 2:1

Domácí měli velmi dobrý nástup, vypracovali si několik šancí a zaslouženě šli do vedení. Krátce po změně stran padlo na každé straně po jednom gólu a do té doby nadprůměrný duel upadl do nervozity, byl víc bojovný než pohledný. Domácí ale body uhájili.

Fakta – branky: Hradil, Vais – Hubinka (PK). Rozhodčí: Šenkýř (Mor. Třebová), ŽK 3:1, diváků: 150, poločas: 1:0.

Městečko Trvnávka B – Kunčina 1:0

Zasloužené, byť nečekané vítězství domácí rezervy, která rozhodla o výsledku pohlednou akcí zakončenou Kučerou. Snaha favorita alespoň o srovnání stavu byla marná.

Fakta – branka: Kučera. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 3:1, diváků: 50, poločas: 1:0.

Jedlová – Hradec n/S 5:1

První půle se odehrávala v režii domácích, kromě vstřelené branky měli další slibné možnosti. Hostům se do přestávky podařilo vyrovnat a poté drželi nerozhodný výsledek až do 74. minuty, kdy šli do deseti. Hned vzápětí zahájil Veselý gólové hody, které se zastavily na pěti gólech v hradecké síti.

Fakta – branky: M. Lánský 2, P. Lánský, Malý, Veselý – Mráz. Rozhodčí: Červený (Pomezí), ŽK 3:2, ČK 0:1, diváků: 70, poločas: 1:1.

Staré Město – Rohozná 1:1

První polovina zápasu se hrála za převahy Starého Města, ta však nepřinesla jiný efekt než dvě břevna a další zahozené možnosti. Po hodině hry domácí dopravili míč do rohozenské sítě, ale hubený náskok neudrželi a v závěru po rohu inkasovali.

Fakta – branky: Zelinka – Pavlík. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 4:4, diváků: 60, poločas: 0:0.

Moravská Třebová C– Koclířov 3:0

Slušně hraný zápas vyzněl pro herně lepší domácí, a to přes jejich značně neúplnou sestavu. Snaha sympatických hostů k ničemu nevedla.

Fakta – branky: Smékal 2, Vykydal. Rozhodčí: Dvořáček (Bystré), ŽK 0, diváků: 70, poločas: 1:0.

Chornice – Jevíčko B 2:4

Klíčový byl první poločas, v němž hosté nemilosrdně potrestali hrubé chyby domácích hráčů. Po přestávce pod dojmemjasného vedení polevili a dovolili svému soupeři korekci výsledku.

Fakta – branky: Vykydal, Černohous – Hotař, Khýr, Němec, Čekal. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 0:1, diváků: 50, poločas: 0:3.

Boršov - Křenov 2:0

Utkání se hrálo ze stálého tlaku fotbalistů Boršova, kteří z něj vytěžili dva přesné zásahy, když nejméně čtyři další velké šance zahodili. Hosté bojovali, ale v koncovce se neprosadili.

Fakta – branky: Matoušek, Pazdírek. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka), ŽK 0:1, diváků: 50, poločas: 2:0.

Janov B– Opatovec 0:1

O osudu bojovného utkání rozhodla pohotová střela Drábíka ze 40. minuty. Domácí si šance vypracovali, ale v zakončení se jim nedařilo.

Fakta – branka: Drábík. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka), ŽK 0:2, diváků: 100, poločas: 0:1.