Boršov – Staré Město 0:1

Po vyrovnaném prvním poločase domácí po přestávce odpadli. Soupeř převzal otěže hry do svých rukou a zaslouženě rozhodl o těsném vítězství. Fakta – branka: Hájek. Rozhodčí: Gregor (Útěchov), ŽK 1:0, diváků: 80, poločas: 0:0.

Kunčina – Třebařov 2:2

Divácky atraktivní tvrdě hrané utkání nabídlo oboustranně kvalitní výkony. Hosté se ujali se štěstím vedení poté, co domácí gólman při odkopu trefil protihráče. Dvakrát se o srovnání postaral excelentními přímými kopy Spálenský. Při druhém z nich se navíc zranil brankář hostů a musel být nahrazen hráčem z pole. Fakta – branky: Spálenský 2 – Maleňák 2. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka), ŽK 1:2, diváků: 150, poločas: 0:0.

Rohozná – MoravskáTřebová C 1:1

Lepší začátek měli domácí, ale z několika vyložených šancí neskórovali. Byl to naopak soupeř, který využil jeden z rychlých brejků. Brzy po změně stran domácí srovnali, ale z následné převahy už nic podstatného nevytěžili. Fakta – branky: Kubát – Smékal. Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 1:1, diváků: 60, poločas: 0:1.

Opatovec – Chornice 2:1

Domácí se brzy ujali z přímého kopu vedení, do poločasu ho ještě zvýšili a zápas v poklidu kontrolovali. Ve druhé půli ovšem podali tragický výkon, dovolili hostům snížit a strachovali se o tři body až do konce. Fakta – branky: J. Telecký, Kalánek – J. Jedlička. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 1:2, diváků: 85, poločas: 2:0.

Koclířov – Městečko Trnávka B 2:1

Ve vyrovnaném zápase domácí přece jenom více toužili po vítězství a prvních bodech v sezoně. Zaslouženě na ně nakonec také dosáhli, vypracovali si víc šancí. Fakta – branky: Drdla, Soukup – Kučera. Rozhodčí: Záleský (Janov), ŽK 1:1, diváků: 30, poločas: 1:0.

Jevíčko B– Jedlová 2:2

V dramatickém duelu zpočátku dominovali důraznější hosté a díky střelecké pohotovosti Malého se ujali dvoubrankového vedení. Domácí však do přestávky snížili a k vyrovnání jim protivník pomohl vlastní nedisciplinovaností. Nebýt nepřesnosti útočníků, mohli hosté odjet dokonce s prázdnou. Fakta – branky: Němec, Marván (PK) – Malý 2. Rozhodčí: Křišťál (M. Třebová), ČK 0:2 (Lánský, Lelek), diváků: 70, poločas: 1:2.

Trstěnice – Janov B 3:2

Prvních 45 minut patřilo lepším domácím, kteří po zásluze vedli. Po změně stran béčko přidalo, srovnalo skóre, ale tři minuty před koncem inkasovalo z penalty rozhodující gól. Fakta – branky: Hubinka 2 (1 x PK), Mandlík – Tměj, Hájek. Rozhodčí: Jar. Kvapil (Svitavy), ŽK 1:1, diváků: 100, poločas: 2:1.

Hradec n/S – Křenov 3:2

Utkání lépe rozehráli překvapivě hosté, v poločase vedli, ale po změně stran zachránil domácí střelec Mráz. Křenov korigoval v samém závěru z pokutového kopu. Fakta – branky: Mráz 2, Amerling – hosté nehlášeni. Rozhodčí: Švancara (Voděrady), ŽK 2:1, diváků: 60, poločas: 0:1.