Radiměř – Březová n. S. 2:0
Před výbornou návštěvou byl v první půli k vidění vyrovnaný fotbal, v němž si žádný z týmů nevypracoval vyloženou příležitost. Vstup do druhé půle vyšel domácím báječně, hned zkraje soupeře zatlačili a Karlík z toho vytěžil vedení. Technická hra hostů postrádala efekt, v 80. minutě pojistil výsledek znovu Karlík. Od vyšší porážky zachránil Březovou Fadrný, když nejprve překazil Karlíkovi hattrick a poté kryl i Fuchsovo sólo. Fakta – branky: Karlík 2. Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 1:2, diváků: 250, poločas: 0:0. TJ Radiměř: Jedlička – Šlesinger, Bubela, Olšer, Bednář, Peterka, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Kovář (Fuchs, Kudláček). Sokol Březová nad Svitavou: Fadrný – Tapšík, Vancl, J. Stupka, Sýkora, Holas, Valter, Mikolín, Šmerda, Kutlák, M. Stupka (Kaderka, J. Kučera, M. Kučera).

Janov – Jaroměřice 2:2
Domácí názorně předvedli, jak zremizovat vyhraný zápas. V prvním poločase se ujali dvougólového vedení a zahodili další šance. Za čtvrt hodiny ze druhého poločasu však hosté dvěma zásahy J. Valenty skóre srovnali a i přes trvalý tlak nebyli už Janovští schopni vstřelit branku. Hosté byli s bodem spokojeni, domácí potrápila koncovka. Fakta – branky: Šváb, Novotný – Jan Valenta 2. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:3, diváků: 80, poločas: 2:0. Sokol Janov: Popelka – L. Zvěřina, J. Záleský, Vašinka, Boštík, Wejda, Šváb, A. Zvěřina, Johan, Novotný, Hájek. TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – M. Valenta, Jan Valenta, Jakab, Dračka, Vybral, O. Valenta, Švec, Zverbík, Václavek, Rádek (Dvořáček).

Čistá – Mladějov 1:0
To nejzajímavější z celého zápasu se odehrálo po pár sekundách, kdy obloučkem z hranice vápna překonal Paara M. Nepraš. Za celých dalších 90 minut nebyla prakticky k vidění další střela na bránu a z předváděné hry spíše bolely oči. Hosté byli ve druhém poločase ve snaze o vyrovnání lepší, ale jejich akce končily na šestnáctce. Fakta – branka: M. Nepraš. Rozhodčí: Křišťál (Mor. Třebová), ŽK 1:2, diváků: 80, poločas: 1:0. Sokol Čistá: Boštík – O. Nepraš, Štěrba, J. Kmošek, P. Kmošek, Rožek, P. Stříteský, Klusoň, Žídek, M. Nepraš, D. Nepraš (J. Stříteský, Vodehnal, Tomášek). Tatran Mladějov na Moravě: Paar – Prusák, Kudyn, Marek, Suchý, Matoušek, Šteffek, Satler, Seryn, Němec, Sekanina.

Dl. Loučka – M. Trnávka 1:3
Do derby měla lepší nástup Loučka, ale Kralovič tři slibné šance zahodil. Hosté si vedli lépe, Čechal neudržel míč v rukou a Makrlík snadno dorážel. Ve 37. minutě vyrazil Straka balon rukou na brankové čáře, byl vyloučen a nařízenou penaltu proměnil znovu Makrlík. Nápor domácích utnulo po přestávce vyloučení Kraloviče, hosté proti devíti zvýšili na 3:0 a ještě trefili břevno. Domácí ani v oslabení nerezignovali, podařilo se jim snížit J. Kolářem, ale na víc jim síly nestačily. Ani Trnávka nedohrála v jedenácti. Fakta – branky: J. Kolář – Makrlík 2, Pokorný. Rozhodčí: Rek (Blansko), ŽK 1:3, ČK 2:1 (Straka, Kralovič – Hensl), diváků: 70, poločas: 0:2. Sokol Dl. Loučka: Čechal – Čermák, Jánský, P. Kolář, J. Kolář, R. Kolář, Straka, Blecha, Kralovič, Jochec, Ruml (Nováček, Bambušek, Valíček). Sokol Městečko Trnávka: Skočovský – Kleveta, Janík, Toman, Hensl, Pokorný, Šašinka, Kubálek, Hank, Konečný, Bohatec (Navrátil).

Cerekvice – Kam. Horka 2:1
Domácí zahájili aktivně a ve 20. minutě vedli, po přímém kopu Lorence dorážel M. Valla. Přišly ještě další šance, Schauer hlavičkoval do tyče, Vallovu ránu krátce po změně stran vytáhl Pohorský na roh. Horka postupně zvedala hlavu, jenže v 78. minutě přišel druhý úder, po centru střídajícího J. Vally hlavičkoval Schauer. Snížení Chaloupky přišlo příliš pozdě, aby mohli hosté ještě s výsledkem něco udělat. Fakta – branky: M. Valla, Schauer – Chaloupka. Rozhodčí: J. Heger (Městečko Trnávka), ŽK 4:3, diváků: 100, poločas: 1:0. Slavoj Cerekvice nad Loučnou: Kusý – Kubatka, Teplý, Malý, Lorenc, Pražák, Šmidt, Růžek, Schauer, M. Valla, Vomočil (Šeda, Vomáčka, J. Valla). Sokol Kamenná Horka: Pohorský – Lustyk, Mach, Tesař, Weber, Dokoupil, Opršál, Škáva, Benc, Mráz, Lelek (Bubela, Chaloupka, Bartošek).

Linhartice – Jevíčko 0:1
Metra sehrála s vedoucím mužstvem tabulky nešťastné utkání. Hosté se v něm ujali vedení po hrubé chybě domácích v rozehrávce. Po změně stran domácí ovládli střed hřiště, tím spíše, že od 68. minuty hráli přesilovku. Jejích herní převaha však postrádala efekt a lídr nejtěsnější vedení uhájil. Fakta – branka: Kyša. Rozhodčí: P. Svoboda (Bučina), ŽK 2:3, ČK 0:1, diváků: 140, poločas: 0:1. Metra Linhartice: Tichý – Kelo, Suchý, Kolísek, Prucek, Šmída, M. Heger, Škrabal, Andrlík, Kryštof, Lébiš (Prucek, Konečný). SK Jevíčko: Navrátil – Továrek, Klein, Vykydal, Khýr, Deutsch, Seknička, Vafka, Kyša, Marván, Schuppler (Palenčár, Berka, Němeček).

Opatov – Bystré 2:4
Domácí jen potvrdili, že se jim na jaře nedaří, a udělali další krok k sestupu. Přitom důležitý souboj nerozehráli špatně, půl hodiny měli navrch a z tlaku vytěžili vedoucí gól, jenže to od nich bylo vše. Pak totiž usnuli na vavřínech a jejich děravá obrana umožnila soupeři ještě do poločasu třemi brankami zcela otočit vývoj. Tím se hosté dostali na koně a po změně stran si hlídali vedení. Fakta – branky: J. Polák, Havlát (PK) – Kavan, Putnar, Valach, Jar. Dittrich. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy), ŽK 2:1, diváků: 80, poločas: 1:3. Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Bureš, Petruň, Krhoun, Havlát, Kalánek, Vostřel, Polák, Matouš, Křížek (Zeman, Procházka, Jiráček). Sokol Bystré: Pachovský – Hegr, Vomočil, Dvořák, Neudert, M. Vodička, Kavan, Putnar, Valach, Jar. Dittrich, Soukeník (Oravec, Jílek).