Rozlosování

V elektronickém informačním systému FAČR (IS) je zveřejněno kompletní rozlosování jarní části soutěžního ročníku 2015/2016 v soutěžích řízených STK OFS Svitavy, tj. QANTO okresního přeboru dospělých, III. třídy dospělých a okresního přeboru žáků 7 + 1. Do tohoto rozlosování byly zapracovány veškeré hlášenky a nahlášené změny hracích dnů, které byly ve stanoveném termínu doručeny na OFS.

STK žádá činovníky všech klubů, aby provedli kontrolu tohoto rozlosování a správnosti všech termínů, hracích dnů a začátků u svých utkání a v případě zjištění jakýchkoli nesrovnalostí tyto řešili neprodleně s předsedou STK. Další změny v rozlosování jara lze provádět výhradně v souladu s ustanovením Rozpisu soutěží OFS Svitavy, tj dohodou klubů.

Sdělení STK

Na mimořádné Valné hromadě OFS Svitavy bylo rozlosováno semifinále Poháru OFS Svitavy dospělých. V něm se utkají Sokol Morašice vs. Sokol Janov a TJ Křenov vs. TJ Opatov. Termín semifinále je určen na středu 4. 5. se začátkem v 17:30. Finálové utkání se bude hrát ve středu 1. 6. od 18 hodin na neutrálním hřišti (dějiště bude určeno dodatečně).

Na internetových stránkách OFS Svitavy (www.fotbal.cz) je zveřejněn adresář klubů OFS Svitavy. STK v této souvislosti upozorňuje organizační pracovníky klubů, aby dbali na aktuálnost údajů a v případě, že dojde k jejich změnám, je oznámili v nejkratším čase na sekretariát OFS.

STK upozorňuje na úhradu členských příspěvků FAČR. Tu je nutno učinit nejpozději do konce února 2016!

Školení trenérů

TMK OFS Svitavy pořádá školení a doškolení trenérů fotbalu licence C. Uskuteční se v termínu 4. – 5. 3. (základní školení) resp. 5. 3. (doškolení) v budově Základní školy Dolní Újezd (vchod z boku školy u sportovní haly). Zahájení akce v 17 hodin (pátek) a v 8 hodin (sobota). Poplatek za základní školení 1000 Kč, za doškolení (pro trenéry, kterým skončila platnost licence) 700 Kč. Přihlášky: telefonicky či SMS zprávou Martin Komoň (TMB 736 456 387), Václav Brůna (TMB 723 346 026).

Účastníci školení si vezmou s sebou: přezůvky do učebny (nutné), oblečení na praktickou část na venkovní hřiště s umělým povrchem (nutné), poznámkový blok, psací potřeby (případně notebook), fotografii na vystavení nového trenérského průkazu, starý průkaz trenéra.

Soutěže přípravek

STK ve spolupráci s KM OFS připravila rozpis jarních turnajů v okresní soutěži smíšených přípravek a okresní soutěži mladších přípravek. Tento rozpis byl rozeslán elektronickou poštou jednotlivým účastníkům a je také zveřejněn na internetových stránkách OFS Svitavy (www.fotbal.cz). Kluby, kterým bylo přiděleno pořadatelství turnajů, mají čas do 28. 2. specifikovat předsedovi KM přesný termín (datum a čas začátku). Pokud tato zpětná vazba nepřijde, určí termín KM a STK.

Poslední kolo soutěže mladších přípravek se uskuteční pro všechny účastníky jako Pohár mladších přípravek OFS Svitavy na stadionu v Litomyšli (28. – 29. 5.). Pohár smíšených přípravek OFS Svitavy se uskuteční v termínu 4. – 5. 6. v Dolním Újezdu (přihlášky do 31. 3.).