Vedoucí Opatovec ztratil body na půdě posledních Chornic, i přesto paradoxně zvýšil svůj náskok, neboť Linhartice i Třebařov doma ostrouhaly. Z popředí tabulky uspěla pouze Trnávka, pro níž březovská rezerva nebyla soupeřem a v deseti utržila těžký debakl.

Křenov – Vendolí 6:0 (5:0). Branky: P. Kozelek 2, Gecl, J. Kozelek, Černý, Vašíček. Rozhodčí: Elčkner. Hosté sice začali tlakem, ale zkraje nedokázali proměnit několik šancí. Navíc zapomněli bránit a domácím se dařilo lehce překonávat nesrovnanou obranu a bezmocného brankáře. Po pětigólovém přídělu „do šatny" se druhý poločas už jenom dohrával v seniorském stylu a Křenov přidal ještě jeden gól.

Chornice – Opatovec 2:2 (1:1). Branky: M. Kraus, Továrek – Telecký, Mašek. Rozhodčí: Kunc. Domácí se postarali o překvapení a díky bojovnému výkonu připravili lídra soutěže o důležité body.

Městečko Trnávka – Březová nad Svitavou B 8:0 (6:0). Branky: Michalčák 2, Pokorný, Juračka, Konečný, Pupík, Šašinka, Továrek. Rozhodčí: Jakubec. Hosté nastoupili jen v deseti lidech, takže se hrálo prakticky na jednu branku a skóre tomu také odpovídá.

Radiměř – Rohozná 3:2 (2:1). Branky: Ondroušek, Kalod, J. Trnečka – Baldík, Sauer. Rozhodčí: Schüch. Zajímavé sousedské derby zahájili brankově domácí. Soupeři poté gólman Škorpík chytil penaltu, ale i tak se mu podařilo srovnat. Do poločasu Radiměř opět vedla, hosté po změně stran znovu dotáhli a až individuální akce J. Trnečky přes půl hřiště zajistila domácím vítězství.

Linhartice – Mladějov 0:2 (0:0). Branky: Abraham, Šmehlík. Rozhodčí: Šenkýř. Metra mohla útočit na první místo, místo toho předvedla nejslabší výkon jara. Nedařilo se jí nic a herně lepší Tatran ji ve druhé půli zaslouženě potrestal.

Třebařov – Hradec nad Svitavou 0:1 (0:0). Branka: Lopaur. Rozhodčí: P. Dvořák. Po neproměněných šancích domácích přišel trest a Lopaur se trefil z hranice vápna přesně k tyči. Snaha Třebařova odvrátit první jarní porážku byla ve druhém poločase marná.

Další utkání: Moravská Třebová C – Jedlová 1:1 (1:1).

Pořadí: 1. Opatovec (46 bodů), 2. Linhartice (44), 3. Městečko Trnávka (43), 4. Třebařov (41), 5. Jedlová (38), 6. Mladějov (37), 7. Křenov (37), 8. Hradec nad Svitavou (36), 9. Radiměř (35), 10. Moravská Třebová C (20), 11. Rohozná (19), 12. Březová nad Svitavou B (18), 13. Vendolí (15), 14. Chornice (10).