Nezaváhal ani druhý Mladějov a oba týmy odskočily rivalům, jelikož ti dokázali jen remizovat. Na poslední příčku pořadí klesli fotbalisté z Vendolí.

Radiměř – Bystré 3:3 (0:3). Branky: Mauer, Ondroušek, J. Trnečka –Jukl, Šidlo, vlastní. V první půli si hosté vytvořili tříbrankové vedení i s velkým přispěním domácích hráčů. Po změně stran nastoupily týmy jako vyměněné. Byli to Radiměřští, kteří diktovali tempo a podařilo se jim stav vyrovnat. V závěru mohli oba soupeři vstřelit vítězný gól, ale nakonec se rozešli smírně.

Rohozná – Křenov 5:0 (1:0). Branky: Boháček 2, Baldík, Fiala, Sauer. Vyrovnaný úvod vyzněl lépe pro domácí, kteří se ale dokázali prosadit teprve ze své čtvrté šance a šli po rohovém kopu do vedení. Po změněstran dění na hřišti postupně ovládli, rychle zvýšili náskok a svoje vítězství v posledních dvaceti minutách potvrdili dalšími třemi zásahy.

Mladějov – Vendolí 4:0 (3:0). Branky: Šmehlík 2, M. Suchý, Slezák (PK). ČK: 0:2. Domácím se herně nedařilo, nevyužívali šance, proti úporné obraně soupeře se těžko prosazovali a fotbal byl celkověneurovnaný. Hosté dohrávali střetnutí bez dvou hráčů vyloučených za urážky hlavního rozhodčího.

Borová-Telecí – Hradec nad Svitavou 0:0 (0:0). Vyrovnané a bojovněvedené utkání skončilo zaslouženou remízou. Více než stovka diváků mocšancí neviděla a nakonec byla s konečným výsledkem spokojena.

Březová nad Svitavou B – Linhartice B 2:1 (1:0). Branky: Prokop, Ryšavý – Grepl. V první půli byli lepší domácí a vedli, o náskok ale přišli poté, co soupeř proměnil penaltu. Přetahovanou o vítězný gól pro sebe rozhodla Březová.

Opatovec – Jedlová 2:0 (1:0). Branky: Roshan, Aydin. Domácí vytěžili z dobrého začátku první gól. Poté začali bránit a díky brankáři Daňkovi náskok drželi, aby ho na konci z rychlého brejku pojistili.

Další výsledek 8. kola: Moravská Třebová C – Jevíčko B 2:2 (1:0).

Pořadí: 1. Rohozná (22), 2. Mladějov (19), 3. Jevíčko B (14), 4. Hradec nad Svitavou (14), 5. Radiměř (14), 6. Opatovec (12), 7. Bystré (11), 8. Březová nad Svitavou B (11), 9. Křenov (8), 10. Jedlová (7), 11. Borová/Telecí (7), 12. Linhartice B (6), 13. Moravská Třebová C (5), 14. Vendolí (5).