Radiměř je po druhé remíze v řadě třetí a zůstává nadále bez porážky, což platí také pro celky z Opatovce a Kunčiny. Bez vítězství jsou Staré Město a Borová, ta nedokázala ani na pátý pokus vymazat nulu z konta bodů.

Borová/Telecí – Bystré 3:6 (0:1). Branky: Háp, Honzálek, A. Pazdera – Čípa 2, Putnar 2, Mužík, Misar. Před velmi solidní návštěvou byly k vidění ve druhém poločase brankové hody. Domácí se snažili sekundovat, ovšem hosté byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili.

Kunčina B – Radiměř 1:1 (1:1). Branky: Drahoš – Janků. Zápas nabídl řadu zahozených vyložených šancí na obou stranách. Prim hráli brankáři, jež umožnili jen po jednom gólu.

Křenov – Staré Město 4:1 (4:1). Branky: Peterka, Gecl, Bednařík, Dvořáček – Havlík. Domácí z převahy vytěžili dva góly, potom přišlo snížení, ale reakce Křenova byla rychlá a do přestávky přidal další trefy. Po pauze se skóre nezměnilo.

Opatovec – Chornice 2:2 (1:2). Branky: Košín, Mašek – Slabý, Mauer. Domácí se sice brzy ujali vedení, ale poté přistoupili na hru soupeře, který dvěma brankami otočil skóre. Ke své hře se vrátili až ve druhé půli, ovšem z drtivého tlaku už vytěžili jenom vyrovnání.

Linhartice B – Jedlová 2:3 (1:1). Branky: Lébiš, Křivánek – P. Lánský, Novotný, Hájek. Herně vyrovnané střetnutí mělo šťastnější konec pro hosty.

Další utkání 5. kola: Moravská Třebová C – Trstěnice 6:1 (2:1).

Pořadí: 1. Bystré (12), 2. Jedlová (12), 3. Radiměř (11), 4. Opatovec (9), 5. Kunčina B (9), 6. Moravská Třebová C (8), 7. Křenov (6), 8. Trstěnice (6), 9. Chornice (5), 10. Linhartice B (4), 11. Staré Město (1), 12. Borová/Te­lecí (0).

Ani tříbrankové vedení není vždy dostatečné

Fotbalisté Boršova nevyužili šanci dostat se v okresní IV. třídě do čela tabulky. Vedoucí Pomezí mělo volno, jenže přestřelka v Jevíčku skončila v neprospěch druhého týmu soutěže. A to přitom ještě o poločase vedl zdánlivě bezpečně o tři góly.

IV. TŘÍDA – 5. KOLO: Jevíčko B – Boršov 4:3 (0:3). Branky: Řehoř 2, Vafka, Vrbický – Hanák, Ondrejka, Zomber. Třebařov B – Vendolí 2:2 (0:0).

POŘADÍ: 1. Pomezí B (7), 2. Boršov (6), 3. Jevíčko B (4), 4. Vendolí (2), 5. Třebařov B (2).