Bez porážky nadále zůstávají Linhartice a Radiměř, naopak poprvé, a to poměrně překvapivě, přišel o body mladějovský Tatran. Ve IV. třídě si vedení pojistilo béčko Linhartic. Morašické béčko a Borová se ani tentokrát nedočkaly prvního zisku.

III. TŘÍDA

Třebařov – Městečko Trnávka 1:0 (1:0). Branka: Eliáš. Rozhodčí: Urban. Vyrovnaný duel se hrál „nahoru – dolů“. Po několika nevyužitých šancích se ujal oblouček Eliáše, který rozhodl o výsledku. Hosté ze závěrečného tlaku vytěžili pouze nastřelené břevno.

Linhartice – Radiměř 1:1 (0:0). Branky: P. Konečný – Ondroušek. Rozhodčí: Grulich. V bojovném střetnutí plném nepřesností na obou stranách se týmy rozešly po zásluze smírně a udržely neporazitelnost.

Březová nad Svitavou B – Chornice 1:1 (0:0). Branky: Štoudek – Kraus. Rozhodčí: Nepraš. Hosté byli nebezpeční ze standardních situací. Z nich vytěžili tyč, břevno a ve druhém poločase i gól. Domácí srovnali v 88. minutě střelou z malého vápna.

Křenov – Mladějov 3:1 (1:0). Branky: J. Kozelek, Černý, P. Kozelek – Šmehlík. Rozhodčí: J. Heger. Ve vyrovnaném zápase se domácí ujali vedení po chybě brankáře, avšak zkraje druhého poločasu bylo vyrovnáno. Domácí však odpověděli, proměnili dvě gólové situace a zajistili si vítězství. Závěrečný tlak soupeře ustáli.

Opatovec – Vendolí 0:2 (0:1). Branky: Minařík 2. Rozhodčí: Ropek. Domácí sice měli míč častěji na kopačkách, ale soupeř byl efektivní z brejků.

Hradec nad Svitavou – Moravská Třebová C 6:3 (4:1). Branky: Elgner 3, L. Zedník, Jachan, Lopaur – Zelinka 2, Kudyn. Rozhodčí: Ožvoldík. V devítigólové přestřelce měli navrch domácí. Céčko jen korigovalo.

Rohozná – Jedlová 1:2 (1:0). Branky: Mach – Lánský, Nikl. Rozhodčí: J. Brychta. Domácí fotbalisté šli brzy do vedení, další loženky však zahodili a v samotném závěru, kdy hosté dvěma rychlými zásahy stav otočili, na to krutě doplatili.

Pořadí: 1. Třebařov (12 bodů), 2. Radiměř (11), 3. Hradec nad Svitavou (10), 4. Městečko Trnávka (9), 5. Mladějov (9), 6. Linhartice (9), 7. Křenov (7), 8. Vendolí (7), 9. Jedlová (7), 10. Březová nad Svitavou B (5), 11. Opatovec (4), 12. Chornice (2), 13. Rohozná (1), 14. Moravská Třebová C (1).

IV. TŘÍDA

Linhartice B – Boršov 4:1 (0:1). Branky: P. Konečný 2, Matonoha, Škrabal – Baláž. Rozhodčí: Hořínek. Bouřka v kabině o poločase domácím prospěla, protože po změně stran zcela obrátili vývoj utkání.

Morašice B – Trstěnice 0:2 (0:1). Branky: Hanus, Vopařil. Rozhodčí: Havránek. Hosty stály tři body dost sil, ale roli favorita nakonec splnili.

Kunčina B – Borová/Telecí 1:0 (1:0). Branka: Slezák. Rozhodčí: Elčkner. Utkání rozhodla jediná přesná trefa do černého, jež udělala radost domácím. Těsný náskok uhájili.

Pořadí: 1. Linhartice B (13 bodů), 2. Jevíčko B (9), 3. Trstěnice (8), 4. Kunčina B (7), 5. Boršov (6), 6. Borová/Telecí (0), 7. Morašice B (0).