Po sedmém kole se na nejvyšších postech usadily dva doposud neporažené celky, které zvládly těžké zápasy. Nahoru se posunuly nyní dobře hrající Křenov a Jedlová, zatímco překvapivě ztrácí Mladějov. Ten ve středu dohraje odložené utkání 1. kola proti Opatovci (16.30).

IV. třída dokončila polovinu podzimního programu. Všechny týmy mají šest odehraných zápasů a po nich vévodí soutěži béčka Jevíčka a Linhartic. Nejnižší okresní soutěž pokračuje ve středu kompletním kolem a los proti sobě svedl k odvetám víkendové dvojice: Boršov – Morašice B, Borová/Telecí – Trstěnice, Jevíčko B – Kunčina B (16.30).

III. TŘÍDA

Vendolí – Jedlová 1:2 (0:1). Branky: Čejka – Lánský, Vaško. Rozhodčí: Urban. ČK: 0:1. V prvním poločase domácí zahodili několik jasných šancí a to jim bylo osudné. Hosté hráli od 30. minuty v deseti, přesto šli do vedení. Vendolí vyrovnalo z penalty, ale rozhodují gól šel na vrub brankáře, jenž do sítě propustil slabou střelu.

Březová nad Svitavou B – Třebařov 3:3 (1:2). Branky: Kut-lák 2, R. Ehrenberger – Hradil 2, Thiel. Rozhodčí: J. Heger. ČK: 0:1. Domácí sice nastoupili s několika posilami z áčka, ale v 10. minutě prohrávali 0:2 a na začátku druhého poločasu 1:3. Drtivý závěr stačil pouze na vyrovnání, které zajistil v 88. minutě z penalty Kutlák.

Radiměř – Mladějov 1:3 (0:2). Branky: Suchý – Kalod 3. Rozhodčí: Šenkýř. Hosté měli do poločasu více ze hry, což dvěma trefami zúročil Kalod. Po přestávce domácí výrazně přidali, Abrahama dvakrát dělily od gólu centimetry a Suchý po krásné akci snížil. Proti dramatu byl ale Kalod, který završil hattrick a rozhodl zápas.

Hradec nad Svitavou – Chornice 6:2 (4:0). Branky: Jachan 2, L. Zedník 2, Procházka, Lopaur – Juračka, vlastní. Rozhodčí: Jakubec. Domácí si zajistili tři body už v prvních 45 minutách. Po změně stran si průběh v klidu kontrolovali.

Linhartice – Městečko Trnávka 3:0 (1:0). Branky: P. Konečný 2, Dvořák. Rozhodčí: Šenkýř. Prestižní duel se domácím povedl. Po celou dobu měli mírnou převahu, kterou vyjádřili také střelecky.

Opatovec – Moravská Třebová C 2:0 (1:0). Branky: Horský, Lesák. Rozhodčí: Urban. Domácí se po dvaceti minutách ujali vedení. I nadále pak drželi míč převážně na svých kopačkách. Výhru pojistili gólem z přímého kopu pět minut před závěrečným hvizdem.

Rohozná – Křenov 3:6 (1:2). Branky: Mach, Sauer, Pavlík – J. Kozelek, Navrátil, Bednařík, Peterka, Dvořáček, Černý. Rozhodčí: J. Heger. Hosté byli v celém utkání herně lepší, ale výhru jim soupeř usnadnil fatálními chybami. Zkraje druhé půle domácí vyrovnali na 2:2, ale za deset minut to bylo 2:5 a hosté zápas nepustili.

Pořadí: 1. Radiměř (17 bodů), 2. Linhartice (15), 3. Křenov (13), 4. Hradec nad Svitavou (13), 5. Třebařov (13), 6. Jedlová (13), 7. Městečko Trnávka (12), 8. Mladějov (9), 9. Vendolí (7), 10. Opatovec (7), 11. Březová nad Svitavou B (6), 12. Chornice (5), 13. Rohozná (4), 14. Moravská Třebová C (1).

IV. TŘÍDA

Kunčina B – Jevíčko B 2:3 (2:1). Branky: Horálek, Pařil – Schuppler 2, Kyša. Rozhodčí: Pešava. Hosté otočili skóre ve druhé půli a dostali se do čela.

Trstěnice – Borová/Telecí 5:1 (3:1). Branky: Mojdl 2, Cacek, Pechr, Kovář – Háp. Rozhodčí: Pešava.

Morašice B – Boršov 2:3 (2:1). Branky: Burian, Herold – Rozsypal, Ondrejka, Hanák. Rozhodčí: Ropek.

Pořadí: 1. Jevíčko B (15 bodů), 2. Linhartice B (13), 3. Boršov (12), 4. Trstěnice (11), 5. Kunčina B (7), 6. Borová/Telecí (3), 7. Morašice B (0).