A že se jím stanou Linhartice, to čekal málokdo. Jednogólový poločasový náskok ale favorita zřejmě příliš ukolébal a po změně stran na to doplatil. Odstup mezi lídrem a druhými Jaroměřicemi však nadále zůstává výrazný, aktuálně činí pět bodů. Na třetí pozici poskočila Kunčina těžící i u dorostu z výhody domácího prostředí ve všech zápasech.

Linhartice – Pomezí 2:1 (0:1)

Branky: Bednář, Grepl – Pamánek. Rozhodčí: Žouželka (M. Trnávka). ŽK: 1:1. Diváci: 20.

Domácí se lídra tabulky nezalekli a sehráli s ním rovnocenný zápas. V první půlce sice hosté vytěžili ze své mírné převahy vedení, ale po přestávce převzala otěže hry Metra a narodil se velký obrat.

Kunčina – Boršov 5:1 (4:1)

Branky: T. Brychta, Šmehlík, Zeman, Kubín, Crha – Brunclík. Rozhodčí: laik Pešava. ŽK: 0:1. Diváci: 30.

Domácí měli výraznou převahu, dostatečný náskok získali už do poločasu a poté jej v klidu hlídali.

Staré Město – Hradec n. Sv. 0:10 (0:2)

Branky: Major 5, Lopour 2, Šilhart 2, Holas. Rozhodčí: Šenkýř (M. Třebová). ŽK: 0:1. Diváci: 20.

V devíti hrající domácí se jakž takž drželi v prvním poločase, poté si soupeř už dělal vše, co chtěl.

Radiměř – Třebařov 2:0 (1:0)

Branky: Palla, Beneš. Rozhodčí: Ožvoldík (Svitavy). ŽK: 0:4. ČK: 0:1. Diváci: 30.

V utkání byli domácí efektivnější v koncovce a to bylo rozhodující. Hosté dohráli v deseti.

Vendolí – Chornice 2:3 (1:2)

Branky: Friedl, Bednář – Polách, Krč, Vodák. Rozhodčí: laik Vodička. ŽK: 1:0. ČK: 2:0. Diváci: 20.

Domácí nastoupili o deseti mužích, po odehrané půlhodině dvou vyloučeních jich na trávníku zbylo osm. Přesto byli vyrovnaným soupeřem a sahali po remíze.

Sebranice – Jaroměřice 0:2 (0:0)

Branky: Písek 2. Rozhodčí: Knap (Opatov). ŽK: 1:1. Diváci: 20.

Herně lepší hosté rozhodli ve druhém poločase.

Cerekvice – Rohozná 1:1 (0:0)

Branky: Vasylyšin – Baldík. Rozhodčí: Pokorný (Ústí n. O.). ŽK: 2:2. Diváci: 20.

Hostů sice bylo na trávníku jen deset, to jim však nezabránilo, aby si neodvezli bod.