Z ostatních výsledků míří určitě do plusu remíza Poličky v Ústí nad Orlicí, jinak to ovšem s úspěšností okresních zástupců nebylo valné. Tabulkové postavení tomu bohužel odpovídá.

Moravská Třebová B – Česká Třebová B 1:1

Oba trenéři měli k dispozici pouze jedenáct hráčů, přesto byl k vidění zajímavý a pohledný fotbal. V 7. minutě otevřeli hosté skóre, po rohu se hlavou trefil Vomáčka. Ve 21. minutě to bylo 1:1, také po rohu krásnou střelou vyrovnal Novotný. Další šance na obou stranách přicházely zejména po standardních situacích, ale zůstaly nevyužity. Po přestávce byli domácí mírně lepší, vypracovali si několik možností, jenže zradila je koncovka. Hosty jednou vychytal Vykydal a jednou ho zachránilo břevno.

Branky: Novotný – Vomáčka. Rozhodčí: Scheib. Poločas: 1:1. Moravská Třebová B: Vykydal – Rázl, Novotný, Chlup, Müller, Marek, Trefil, David, Winkler, Štěpánek, Polák.

Semanín – Morašice 3:2

Hosté bez šesti stabilních hráčů doplatili na nevyužívání šancí, vždyť jen za první poločas běželi několikrát sami na branku, a také na dva skoro vlastní góly, které si dali. Po jedné z těchto situací dostali„do šatny" vyrovnávací gól na 2:2. Ve druhém poločase domácí znatelně přidali na důrazu, což hostům dělalo potíže. Z jediné střely, která po změně stran mířila mezi Lněničkovy tyče, navíc inkasovali rozhodující branku. Morašice tak drží neblahou tradici, kdyřadu sezon prohrávají na půdě posledního družstva.

Branky: Dvořák, Bednár, Macek – Kuta, Vomáčka. Rozhodčí: Seidl. Poločas: 2:2. Morašice: Lněnička – D. Kubeš, Ropek, Chmelík, Štěpán, Zerzán, Holomek, Kuta, J. Kubeš, Kopecký, Vomáčka (Škoda, M. Štancl, Válek).

Litomyšl B – Verměřovice 2:0

Domácí podali velmi slabý výkon. Během pěti minut nebyl hostům uznán gól kvůli ofsajdu a trefili tyč, v dalším průběhu hostující Černaj zahodil jasnou tutovku. Jiskra pouze kupila nepřesnosti a k ohrožení branky se nedostala. Po změně stran se obraz hry nezměnil, jen s tím rozdílem,že hosté trestali chyby a dvěma zásahy si zajistili nečekanou, ale zaslouženou výhru.

Branky: Černaj, Václavek. Rozhodčí: Štěrba. Poločas: 0:0. Litomyšl B: P. Král – Židek, Kolek, Hladík, L. Král, Abid, Němec, O. Kundera, Vomočil, Urban, P. Malý (Pala, Paclík, Krátký).

Pomezí – Sebranice 1:0

Před skvělou diváckou kulisou se zpočátku hrálo za převahy domácích, ti však v zakončení neměli přesnou mušku. Hrálo se v duchu fair play, přesto viděl přísnou druhou žlutou kartu Krajíček a hra se potom vyrovnala. Domácí hráli v deseti pozorně z obrany a snaha soupeře na změnu skóre také nestačila. V poslední čtvrthodině se domácí vydali odvážně dopředu a dočkali se odměny, když Nespěšný z malého vápna prostřelil Kysilku. Sebraničtí následně přišli o vyloučeného Patočku a Pomezí už vydřené vítězství udrželo.

Branka: Nespěšný. Rozhodčí: Gála. ČK: 1:1 (Krajíček – T. Patočka). Poločas: 0:0. Pomezí: Hejl – Drobný, R. Svoboda, M. Roušar, Pořízka, M. Češka, Jožák, Krajíček, L. Roušar, M. Nespěšný, Boháček (Červený, R. Češka, Stýblo, Švanda). Sebranice: Kysilka – T. Klusoň, Zahoran, T. Patočka, Chadima, Kalánek, J. Horníček, Kárský, Mitáš, M. Klusoň, Malý (Kučera, J. Patočka, Hurych, Pavliš).

Ústí nad Orlicí B – Polička B 2:2

V prvním poločase bylo více aktivity na kopačkách domácí rezervy, ale všechny její pokusy odrazil exlitomyšlský gólman Křemenák. To po přestávce bylo vzruchu daleko více. Hosty poslal do vedení po dlouhém pasu za obranu M. Opina, jenže Ústí nejprve vyrovnalo Langerem z přímého kopu a poté otočilo vývoj hlavičkou Motla. Hosté však neklesli na mysli a v 90. minutě vyrovnali, když se střídající Slaný, obvykle gólman, trefil z „voleje" přesně do šibenice.

Branky: Langer, Motl – M. Opina, Slaný. Rozhodčí: Pagáč. Poločas: 0:0. Polička B: Křemenák – Vondra, Kovář, Mihulka, Stoklásek, Kysilko, V. Klein, Kučera, M. Opina, Leinweber, J. Dittrich (F. Švec, Slaný, Bureš).

Králíky-Červená Voda – Kunčina 3:1

Hosté se sice ujali vedení ve 3. minutě Hlubinkou, ale poté se proti nim všechno spiklo. O vedení vzápětí přišli a ve 25. minutě po penaltěJežka prohrávali. Od vyrovnání je pak dělila nastřelená tyč. Po změněstran se tamtéž trefili i domácí, kteří po hodině hry zvýšili na 3:1 a nedali druhou penaltu. Na obou stranách se i červenalo a hostujícího Pagáče odvezla záchranná služba.

Branky: Ježek 2, Skoták – Hlubinka. Rozhodčí: Kodýdek. ČK: 1:1. Poločas: 2:1. Kunčina: Hutira – J. Spálenský, Pešava, Pagáč, Zeman, T. Brychta, O. Brychta, M. Spálenský, Drahoš, Tlustoš, Hlubinka (Hlaváček, Strnad).

Další výsledek 8. kola I. B třídy skupiny B: Jablonné nad Orlicí –Lanškroun B 3:1 (1:0). Branky: Solar, Kyllar, Vaníček – Pavelka.

Pořadí: 1. Česká Třebová B (16), 2. Jablonné nad Orlicí (16), 3. Pomezí (15), 4. Ústí nad Orlicí (14), 5. Lanškroun B (12), 6. Polička B (12), 7. Králíky-Červená Voda (11), 8. Verměřovice (11), 9. Morašice (10), 10. Litomyšl B (9), 11. Kunčina (9), 12. Moravská Třebová B (7), 1š. Semanín (6), 14. Sebranice (4).