Domácí fanoušci z ní však radost rozhodně neměli. Zklamání prožili rovněž diváci v Sebranicích, zato příjemná zpráva přišla z Libchav, kde se podařilo zvítězit Poličce.

Sebranice – Verměřovice 1:3

Domácí začali špatně, ve 2. minutě dali sice gól, který však nebyl pro ofsajd uznán, a poté zahodili dvě jasné tutovky. Do vedení tak šli chytře hrající hosté. Další šance nedali Kalánek a Vopařil, do poločasu Verměřovice zvýšily na 2:0. Naději vykřesal snížením Zahoran po rohovém kopu. Z další převahy rezultovalo pouze nastřelené břevno a dvacet minut před koncem pohyblivější hosté třetím gólem ze skrumáže po autovém vhazování rozhodli.

Branky: Zahoran – J. Sklenář, T. Sklenář, Smejkal. Rozhodčí: Kunc. Poločas: 0:2. Sebranice: Kysilka – Klusoň, Zahoran, T. Patočka, Chadima, Opršál, J. Horníček, Mitáš, Prokůpek, Kalánek, Vopařil (Bednář, J. Patočka, Pavliš).

Čistá – Kunčina 3:7

Nástup do zápasu patřil aktivním hostům, po dvaceti minutách se hra vyrovnala a začaly padat góly. Ve 22. minutě si hezky zpracoval balon P. Čapek a zamířil k tyči (1:0), jenže hned nato po zaváhání obránce vyrovnal Pagáč a ve 36. minutě Potáček trefil z přímého kopu šibenici – 1:2. Ještě do přestávky ale Padělek po individuální akci srovnal na 2:2 a poté orazítkoval Severa břevno. Po změně stran se domácí defenziva úplně sesypala a děly se věci. Všechno začalo v 52. minutě penaltou Tlustoše, následovaly další trefy T. Brychty a J. Spálenského, zatímco na druhé straně zakončil Pavlák svůj sólový únik střelou nad branku. V závěru se ještě dvakrát prosadil střídající Hlubinka a hosté se radovali, to na druhé straně přes Čapkovu korekci panovaly zcela opačné pocity.

Branky: P. Čapek 2, Padělek – Hlubinka 2, Pagáč, Potáček, J. Spálenský, T. Brychta, Tlustoš. Rozhodčí: Štěrba. Poločas: 2:2. Čistá: Boštík – Rožek, Kmošek, Tomášek, M. Severa, Kostlán, P. Čapek, Padělek, L. Severa, Nepraš, Pavlák (Kadidlo, Zerzán, Krátký, Rumler, L. Čapek). Kunčina: Hutira – M. Spálenský, Potáček, Pánik, Pešava, T. Brychta, O. Brychta, Tlustoš, Švanda, Pagáč, J. Spálenský (Hlubinka, Scholze, Zeman, Kalina).

Cerekvice – Moravská Třebová B 2:0

Od začátku se hrálo za převahy domácího Slavoje. Do nebezpečné koncovky se dostali Adamský, Vomáčka a Žukovský, ti ještě neuspěli, ale ve 27. minutě už udeřilo. David sklepl míč na Vomáčku a ten dal z voleje k tyči – 1:0. Slovan zahrozil jen akcí Štěpánka, kterou vykryl Kovařík, jinak šance přibývaly pouze na straně domácích. Platilo to i po změně stran. Hlavičku Motla vytáhl J. Komoň a dorážku Davida zablokovali obránci, poté poslal David za obranu Bajzíka a jeho ránu znovu chytil J. Komoň. Pojistka přišla v 77. minutě, kdy Lorenc vedl míč po brankové čáře a ostrým stříleným centrem trefil T. Komoně od něhož se balon odrazil do sítě – 2:0. Nutno dodat, že hosté bojovali od 20. minuty pouze v deseti mužích, jelikož jich bylo jedenáct a po zranění jednoho nich neměli kým střídat.

Branky: Vomáčka, Lorenc. Rozhodčí: Beneš. Poločas: 1:0. Cerekvice nad Loučnou: Kovařík – Šeda, David, Žukovský, Vostrčil, Lorenc, Adamský, Pražák, Pachta, Motl, Vomáčka (Bajzík, Růžek, Jandera, Oliva). Moravská Třebová B: J. Komoň – Novotný, Müller, Marek, Skřebský, T. Komoň, Staněk, Rázl, Štěpánek, Kalus, Polák.

Libchavy – Polička B 1:2

Ve vyrovnaném prvním poločase šli hosté do vedení z přímého kopu, který krásnou ránou do šibenice proměnil Kysilko – 0:1. Vstup do druhé půle se ovšem o poznání lépe vydařil omlazenému týmu domácích, který si záhy vynutil faul ve vápně a penaltu, kterou proměnil Blažek. V dalším průběhu mohli vedení na svoji stranu strhnout oba soupeři a povedlo se to poličské rezervě. V 72. minutě unikl zadákům střídající D. Kučera a poradil si i s gólmanem Pinkavou. Závěr pak hosté zvládli s přehledem, nepustili domácí do výraznějších šancí a uhájili cenné tři body.

Branky: Blažek (PK) – Kysilko, D. Kučera. Rozhodčí: Bačina. Poločas: 0:1. Polička B: Dobeš – Dobiáš, Vondra, Jílek, Mihulka, Rattanong, V. Klein, Petrásek, Stodola, Kysilko, Findejs (D. Kučera, J. Dittrich, F. Švec).

Řetová – Janov 2:1

V prvním poločase se v souboji dvou noviců I. B třídy hrál vyrovnaný fotbal ve slušném tempu, ale bez vyložených šancí. Druhá část začala náporem hostujícího celku, ale domácí se mu dokázali ubránit a byli to oni, kdo postupně přebíral iniciativu. V 72. minutě otevřel skóre Vaňous a čtyři minuty před koncem zvýšil na 2:0 Bohunek, díky čemuž bylo o majiteli tří bodů rozhodnuto. V závěru zkorigoval Bureš na 2:1, ale nic dalšího přes sympatický výkon hosté nestihli.

Branky: Vaňous, Bohunek – Bureš. Rozhodčí: Mrázek. Poločas: 0:0. Janov: Beránek – Wejda, Šváb, Johan, L. Zvěřina, Novotný, Benko, A. Zvěřina, Kramář, Knap, Bureš (Pirkl).

Kamenná Horka – Ústí B 1:1

Domácí začali aktivně, ve 2. minutě zahodil tutovku Juřík. Stejný hráč byl poté sražen ve vápně, pokutový kop Jukla ale vyrazil Krátký. Lekce od soupeře přišla po půlhodině, kdy si na přímý kop naskočil Jansa a otevřel skóre – 0:1. Škáva pak netrefil odkrytou branku a následně uviděl Letocha za protesty druhou žlutou kartu. Ve 44. minutě se stav hráčů srovnal, faul na Juříka v šestnáctce odnesl brankář Krátký vyloučením a kopala se druhá penalta, kterou Bednář nasměroval do tyče! Horka šla ve druhé půli do tlaku, měla šance, ale zdálo se, že útočníka Macka, jenž se postavil mezi ústecké tyče, nepřekoná. Až v 89. minutě se odražený míč dostal k Juklovi, který částečně napravil svoje penaltové zaváhání a tvrdou ránou po zemi vyrovnal na 1:1.

Branky: Jukl – Jansa. Rozhodčí: Papáček. ČK: 1:1. Poločas: 0:1. Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha, Jukl, Mach, Zábrana, Bulva, Bednář, Škáva, Juřík, Chaloupka, Skalický (Křivánek, Dokoupil).

Další výsledek 2. kola I. B třídy skupiny B: Lanškroun B – Jablonné nad Orlicí 4:1 (2:1). Branky: Fait 2, Šišan 2 (1 x PK) – Kaška.

Pořadí: 1. Lanškroun B (6), 2. Verměřovice (6), 3. Kunčina (4), 4. Ústí nad Orlicí B (4), 5. Polička B (4), 6. Janov (3), 7. Cerekvice nad Loučnou (3), 8. Řetová (3), 9. Moravská Třebová B (3), 10. Kamenná Horka (2), 11. Jablonné nad Orlicí (1), 12. Libchavy (0), 13. Sebranice (0), 14. Čistá (0).