Cíl vašeho týmu pro sezonu?

SOKOL MORAŠICE

Martin Ropek, hrající sekretář:„Rádi bychom se v tabulce pohybovali, co nejvýše to půjde,  ale takové cíle, abychom se hned vrátili do I. A třídy, si zase nedáváme. Chceme hrát nejhůře do pátého místa. Kádr nedoznal mnoha změn. Zapojí se Josef Štancl a Dan Kubeš z dorostu, z Cerekvice bude pokračovat Petr Vomáčka."

JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ B

Luboš Svoboda, trenér:„Potýkáme se s velmi úzkým kádrem, takže ho musíme nějak stabilizovat. Chtěli bychom hrát v pohodě a pokud možno na špici tabulky, ale bude to hodně těžké. Odešlo nám několik hráčů do A týmu, takže s ním budeme muset nějak kooperovat, abychom byli schopni soutěž absolvovat se ctí."

FC JISKRA KRÁLÍKY–ČERVENÁ VODA

Jaroslav Makar, trenér:„Chtěli bychom se po domluvě s vedením našeho klubu vrátit do I. A třídy. Kádr jsme stabilizovali, odešel nám jenom Martin Matoulek do Žamberka."

SOKOL SEBRANICE

Zdeněk Vandas, sekretář:  „Cílem je hrát opět horní polovinu tabulky a především pro radost diváků i samotných hráčů. Změn je minimálně, kádr je věkově v ideálním stavu a není zatím třeba větších zásahů. Karlík odvedl za tři roky své a na vlastní žádost nyní odešel na hostování do Radiměře. Přišel Mitáš z Bystrého a z dorostu se zapojil Klusoň. Letní přípravu, která byla v rámci možností kvalitní, vedl nový trenér Haupt a hrající asistenti Zahoran a Jan Horníček."

TJ  SEMANÍN

Miroslav Švihálek, trenér:„Chtěli bychom získat medaili, nebo být nejhůře do pátého místa. V současné době se nám ale vše komplikuje, protože máme některé hráče dlouhodobě zraněné a tři fotbalisté skončili. V současné době ještě stále hledáme nové posily."

SOKOL KUNČINA

Miroslav Kubín, sekretář:„Chceme předvádět atraktivní útočný fotbal pro naše skvělé fanoušky. Budeme sbírat bod po bodu a uvidíme, na jaké umístění to bude nakonec stačit. V každém případě toužíme zlepšit loňské sedmé místo. S přípravou jsme spokojeni. Z mužstva odešli Eliáš, Heger a zřejmě i Hutira, naopak přicházejí Strnad z Třebařova a Michal Spálenský z dorostu."

TJ LANŠKROUN B

Martin Kuttich trenér:„Určitě se budeme chtít udržet v I. B třídě a bojovat o vyšší příčky v tabulce."

SK MASOKOMBINÁT POLIČKA B

František Švec, asistent trenéra:„Rádi bychom se umístili v klidném středu tabulky. Letní příprava probíhala v rámci možností s áčkem v domácích podmínkách. Byl to čas dovolených, čemuž odpovídala docházka. Zkoušeli jsme mladé hráče a teprve čas ukáže, jestli se zapracují do týmu.  Z hostování se vrátili Vaško, Leinweber a Klein, na přestup odešli Bouška a Opršál."

SOKOL VERMĚŘOVICE

Jaroslav Kvapil, trenér:„Chtěli bychom hrát tak, abychom se poznali a měli radost ze hry."

SOKOL POMEZÍ

Zdeněk Stoklásek, sekretář:  „Cíle pro tuto sezonu jsou jasné – prohloubit spolupráci v celém kolektivu, vylepšit si reputaci před náročným a nespokojeným domácím publikem, snažit se o dobré kontakty s hráči B mužstva a vyšplhat se v tabulce k lepšímu umístění než v loňském ročníku. Spokojenost s letní přípravou je v celém oddíle evidentní, protože nový trenér, bývalý hráč Zbrojovky Brno Vítězslav Kotásek, dokázal nabudit tým k poctivému tréninku třikrát týdně a změnou tréninkových dávek si získal pozornost všech hráčů. Na docházce to bylo překvapivě a mile znát. Snad se tato skutečnost projeví i v utkáních. Z kádru odešel za lepší soutěží a na zkušenou Mička do Poličky. Mužstvo posílí Petr Čejka na hostování z Dolního Újezdu, rovněž na hostování nově přišel gólman Jindřich Hejl z Jedlové a z Rudoltic k nám přestoupil Aleš Jurenka."

FK ČESKÁ TŘEBOVÁ B

Marián Hejl, trenér:„Chtěli bychom se pohybovat v první polovině tabulky. Příprava se nám podařila a po operaci kolena se nám vrátil Stanislav Vomáčka."

SKP SLOVAN  MORAVSKÁ TŘEBOVÁ B

Martin Tylšar, předseda:„Béčko trénovalo spolu s A týmem. Účast byla dobrá a hráči by na sezonu měli být dobře připraveni. O posílení se nedá mluvit, soutěž budou hrát ti, co si ji vybojovali, příležitost budou dostávat i nadějní dorostenci. Chceme hrát pohledný fotbal, připravovat hráče pro áčko a nemít sestupové starosti."

JISKRA LITOMYŠL B

Vladimír Pala, trenér:„Jako nováček jdeme do premiérové sezony v I. B třídě s odhodláním. Potřebujeme se nejdříve  v soutěži rozkoukat,  ale chceme se prezentovat aktivním a kombinačním fotbalem, který se bude líbit a bude přinášet body. Rozhodně nechceme mít potíže s udržením, cílem je minimálně střed tabulky. Kádr, který máme, je celkem kvalitní, i když víme, že I. B třída je rozhodně náročnější než okresní přebor. Dalším úkolem našeho celku je dávat šanci mladým hráčům a vychovávat je pro áčko."

JABLONNÉ NAD ORLICÍ

Miroslav Křivohlávek, trenér:„Cíl máme stejný jako v okresním přeboru. Pokud možno se chceme bavit fotbalem, i když to pro nás bude nyní složitější., protože v okresním přeboru to je jiné. Budeme se snažit vyhrávat, aby byla v týmu dobrá nálada. Uděláme vše pro to, abychom se v I. B udrželi. "

LOS SKUPINY B

1. KOLO 11. a 12. srpna, 17.00

SO: Sebranice Morašice, Lanškroun B Kunčina. NE: Litomyšl B Ústí n. O. B, Moravská Třebová B Semanín, Pomezí Králíky-Červená Voda, Česká Třebová B Verměřovice, Jablonné n. O. Polička B.

2. KOLO 18. a 19. srpna, 17.00

SO: Polička B Lanškroun B. NE: Ústí n. O. B Verměřovice, Morašice Česká Třebová B, Kunčina Sebranice, Litomyšl B Moravská Třebová B, Semanín Pomezí, Králíky-Červená Voda Jablonné n. O.

3. KOLO 25. a 26. srpna, 17.00

SO: Pomezí Litomyšl B, Sebranice Polička B, Verměřovice Morašice. NE: Jablonné n. O. Semanín, Česká Třebová B Kunčina, Moravská Třebová B Ústí n. O. B., Lanškroun B Králíky-Červená Voda.

4. KOLO 1. a 2. září, 17.00

SO: Kunčina Verměřovice, Semanín Lanškroun B. NE: Ústí n. O. B Morašice, Polička B Česká Třebová B, Litomyšl B Jablonné n. O., Králíky-Červená Voda Sebranice, Moravská Třebová B Pomezí.

5. KOLO 8. a 9. září, 17.00

SO: Sebranice Semanín, Verměřovice Polička B. NE: Pomezí Ústí n. O. B, Jablonné n. O. Moravská Třebová B, Česká Třebová B Králíky-Červená Voda, Morašice Kunčina, Lanškroun B Litomyšl B.

6. KOLO 15. a 16. září, 16.30

SO: Semanín Česká Třebová B. NE: Litomyšl B Sebranice, Ústí n. O. B Kunčina, Moravská Třebová B Lanškroun B, Pomezí Jablonné n. O., Králíky-Červená Voda Verměřovice, Polička B Morašice.

7. KOLO 22. a 23. září, 16.30

SO: Lanškroun B Pomezí, Sebranice Moravská Třebová B, Verměřovice Semanín, Kunčina Polička B. NE: Jablonné n. O. Ústí n. O. B, Česká Třebová B Litomyšl B, Morašice Králíky-Červená Voda.

8. KOLO 29. a 30. září, 16.30

SO: Moravská Třebová B Česká Třebová , Semanín Morašice. NE: Ústí n. O. B Polička B, Králíky-Červená Voda Kunčina, Litomyšl B Verměřovice, Pomezí Sebranice, Jablonné n. O. Lanškroun B.

9. KOLO 6. a 7. října, 16.00

SO: Sebranice Jablonné n. O., Verměřovice Moravská Třebová B, Kunčina Semanín. NE: Lanškroun B Ústí n. O. B, Česká Třebová B Pomezí, Morašice Litomyšl B, Polička B Králíky-Červená Voda.

10. KOLO 13. a 14. října, 16.00

SO: Semanín Polička B. NE: Ústí n. O. B Králíky-Červená Voda, Litomyšl B Kunčina, Moravská Třebová B Morašice, Pomezí Verměřovice, Lanškroun B Sebranice, Jablonné n. O. Česká Třebová B.

11. KOLO 20. a 21. října, 15.30

SO: Sebranice Ústí n. O. B, Verměřovice Jablonné n. O., Kunčina Moravská Třebová B. NE: Morašice Pomezí, Česká Třebová B Lanškroun B, Polička B Litomyšl B, Králíky-Červená Voda Semanín.

12. KOLO 27. a 28. října, 14.30

SO: Moravská Třebová B Polička B, Sebranice Česká Třebová B. NE: Pomezí Kunčina, Jablonné n. O. Moraice, Lanškroun B Verměřovice, Ústí n. O. B Semanín, Litomyšl B Králíky-Červená Voda.

13. KOLO 3. a 4. listopadu, 14.00

SO: Verměřovice Sebranice, Kunčina Jablonné n. O., Semanín Litomyšl B. NE: Česká Třebová B Ústí n. O. B, Morašice Lanškroun B, Králíky-Červená Voda Moravská Třebová B, Polička B Pomezí.