Horní Újezd – Proseč2:2

Domácí začali náporem, do 10. minuty neproměnili dvě gólovky a až třetí se ujala, střelu R. Prokopa dorazil Kárský. V dalších fázích se hrál pohledný fotbal se šancemi na obou stranách, ale spolehlicí brankáři se dlouho nenechali zaskočit. Ve 39. minutě ovšem chybovala domácí obrana a spolupráci bratří Marků pohotově zakončil ostrostřelec Jaroslav – 1:1.

Druhá půle začala znovu svižně a první „eso“ vynesli hosté. Po dlouhém nakopnutém míči zaváhal K. Prokop a opět Jaroslav Marek trestal. Újezd pak zatlačil soupeře a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, přesně hlavičkoval Boček. Domácí fotbalisté ještě zvýšili obrátky a přikovali hosty k jejich vápnu, ale výsledkem už byly jen tři spálené příležitosti.

Fakta – branky: 15. Kárský, 72. Boček – 37. a 60. Jar. Marek. Rozhodčí: Vojka (Hradec Králové), ŽK 2:2, diváků: 100, poločas: 1:1. TJ Horní Újezd: K. Prokop – Kovář, Mach, Pala, Hájek, Boček, Romer, P. Faltys, Kárský, R. Prokop, M. Faltys (Kmošek, Mokrejš, Drápela). FK Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Vágner, Kádě, Mareš, Břeň, Spilka, Mar. Marek, Jar. Marek, Jiří Marek (Krčil, Lampárek).

Polička B – Kamenná Horka 1:0

Utkání bylo v poli naprosto vyrovnané, hosté předváděli technickou kopanou, ale ani oni, ani domácí si v prvním poločase příliš střeleckých možností nevypracovali. Jediný gól padl ve 45. minutě, kdy Pohorský vyrazil míč zdánlivě na rohový kop, ale rozhodčí balon za brankovou čárou neviděli a nastalé nepřehledné situace využil Pavlík, který pohotově skóroval. Po změně stran pokračovala rovnocenná partie s minimem vyložených šancí. V 53. minutě měl jednu z nich hostující Letocha, ale odražený míč napálil těsně nad Vopařilovu svatyni. Přestože se hosté předvedli v Poličce v sympatickém světle, odjeli bez bodů a to je může v konečném účtování hodně mrzet.

Fakta – branka: 45. Pavlík. Rozhodčí: Bleša (Chrudim), ŽK 0, diváků: 110, poločas: 1:0. SK Masokombinát Polička B: Vopařil – Navrátil, Čípa, Mihulka, T. Švec, Nikl, Nekvinda, Opršal, Pavlík, Bureš, Dittrich (Kučera, F. Švec). Sokol Kamenná Horka: Pohorský – Letocha, Tesař, Chaloupka, Weber, Dokoupil, Lustyk, Slaník, Savočka, Bubela, Lelek (Mráz, Kocián).