Horní Újezd – Ústí nad Orlicí B 1:2

Ani nový trenér domácích Edvard Portlík černou sérii nezastavil. Ve vyrovnané první půlce si slalomovou dráhu mezi újezdskými beky udělal Lžičař a otevřel skóre. Domácí se vzmátořili po změně stran a vyrovnali, když po dlouhém výkopu Prokopa vypálil Kárský a gólmanem vyražený balon vrátil do sítě M. Faltys. Nato byl vyloučen Kopecký, leč domácí početní výhodu nevyužili, ba co hůř, i v oslabení ústecká rezerva rozhodla. Z přímého kopu se trefil Vacek a jen prohloubil újezdské potíže.

Fakta – branky: 78. M. Faltys – 20. Lžičař, 85. Vacek. Rozhodčí: Bednář (H. Městec), ŽK 2:2, ČK 0:1, diváků: 100, poločas: 0:1. TJ Horní Újezd: Prokop – Kovář, Beneš, Kmošek, Kolek, Pala, M. Faltys, Motyčka, Kárský, Mokrejš, P. Faltys (Žídek, F. Boštík, P. Boštík).

Dolní Újezd B – Pomezí 0:0

V utkání slabé úrovně měli v první půli více šancí domácí, ale Veselík, Novák i Nádvorník mířilimimotyče a Fulíkův trestný kop pokryl J. Pecina. Hosté zahrozili před přestávkou Coufalem. Druhý poločas byl ještě horší, hra se „plácala“ pouze mezi vápny a nic zajímavého už k vidění nebylo.

Fakta – rozhodčí: Bartůněk (Květná), ŽK 1:4, diváků: 50, poločas: 0:0. Sokol Dolní Újezd B: Klusoň – Mráz, Samek, Šplíchal, Albert, Veselík, J. Částek, Fulík, Nádvorník, J. Vomáčka, Novák (Malý, M. Částek, Jireček). Sokol Pomezí: J. Pecina – Drobný, Kotouček, Mička, Roušar, Jožák, Svoboda, Radek Češka, Červený, P. Pecina, Nespěšný (Rost. Češka, Coufal, Bouška).