Zpočátku to tak ovšem vůbec nevypadalo a domácí většině z více než stovky přihlížejících se pohled na hrací plochu pranic nezamlouval. Hosté totiž začali pěkně zostra a soupeři v úvodních dvaceti minutách pořádně „zatápěli“. Měli několik slibných brankových příležitostí, které ale ke své škodě nedokázali zužitkovat. Teprve potom se osmělili také domácí a s efektivitou neměli takové problémy. Po střele Štěpánka, která propadla za záda gólmana K. Prokopa, se ujali vedení – 1:0. Ve druhé části si náskok hlídali a dařilo se jim to. A když hornoújezdský Fógl nešťastně nasměroval míč do vlastní sítě, bylo o osudu zápasu rozhodnuto a závěrečné minuty se dohrály bez dalšího vzruchu. Nový muž v opatovecké svatyni Konejl si „osladil“ premiéru vychytaným čistým kontem.

Dva body brala moravskotřebovská rezerva a v jejím případě je nutno o výsledku hovořit jako o ztrátě, neboť Těchonín byl jednoznačně soupeřem k poražení. Jenže zdání klamalo, domácí v prvním poločase dvakrát přišli o vedení a utrápeným výkonem po změně stran se stavem nedokázali pohnout. Tudíž museli vzít zavděk alespoň penaltovým vítězstvím.

Béčko Dolního Újezdu se dávalo na dlouhou cestu do Králík dohromady hodně složitě a jeho výsledkové ambice nebyly valné. V prvním poločase to z pohledu hostů nebylo ještě tak zlé, měli tam solidní pasáže, ale s přibývajícím časem narůstala převaha domácích a ta se odrazila i na rostoucím přídělu do dolnoújezdské sítě.

2. KOLO, skupina B:

Opatovec – Horní Újezd 2:0 (1:0)

Branky: 33. Štěpánek, 72. vlastní (Fógl). Rozhodčí: Mach. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Opatovec: Konejl – Kudrna, Štěpánek, Drábík, Dostál, Milota (79. Jiří Lampárek), Roshan (84. Merkuda), M. Sivák (72. T. Telecký), Rada, Hladík (67. Bubela), Polák. Horní Újezd: K. Prokop – Vanat, Fógl, Svoboda, P. Prokop, Kmošek, Svatoš (79. J. Pechanec), Kladiva (77. Šplíchal), Kulhavý, Marek Kusý, L. Pechanec.

Moravská Třebová B – Těchonín 2:2 (2:2), PK 4:2

Branky: 6. Bubela (PK), 41. Kalus – 27. Špaček (PK), 45. Kroczak. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (90. Marek). Diváci: 150. Moravská Třebová B: Vykydal – Novotný, Marek, Pospíšil, Smékal (69. Kolář), Bubela, Berka (63. Kudyn), Němec, Oravec (60. Frisch), Kalus, Kozák.

FC Jiskra 2008 – Dolní Újezd B 5:0 (1:0)

Branky: 54. a 65. Pařízek, 33. Musil, 61. Dušek, 85. Macek. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 0:2. Diváci: 170. Dolní Újezd B: Pravec – Doležal, Rejman (47. Bartoníček), Michal Nádvorník, Chadima, Klička (85. Samek), Kuta, Heinisch, D. Frank, Martin Nádvorník, Rožek.

Tatenice – Libchavy 3:0 (2:0). Branky: M. Knápek 2, Bartoš. Lanškroun B – Řetová 0:0, pen. 2:4. Ústí nad Orlicí B – Sloupnice 0:0, pen. 5:6. Zámrsk – Jablonné nad Orlicí 6:3 (4:1). Branky: Jiráský 5, Hovorka – Krejsa, Chládek, Kuvik.

1. Tatenice (6), 2. Zámrsk (6), 3. Ústí nad Orlicí B (4), 4. Řetová (4), 5. FC Jiskra 2008 (3), 6. Opatovec (3), 7. Moravská Třebová B (3), 8. Libchavy (3), 9. Jablonné nad Orlicí (3), 10. Lanškroun B (2), 11. Sloupnice (2), 12. Horní Újezd (2), 13. Těchonín (1), 14. Dolní Újezd B (0).