Čistá – Kamenná Horka 2:0

Od úvodních minut se hrál bojovný fotbal, gólových šancí však nebylo mnoho. Za domácí zahrozil P. Čapek, v dobré pozici ale zamířil jen do brankáře. Na druhé straně mířil Mikolín na zadní tyč, ale těsně minul. Do vedení šla Čistá poté, co rozhodčí potrestal hosty za protesty nepřímým kopem, ten rozehrál P. Čapek na Pavláka a jeho bomba neměla chybu. V 58. minutě přišla pojistka, když se prostor otevřel před Kostlánem a ten se trefil podél gólmana k tyči – 2:0. Dvě solidní možnosti ke zvýšení náskoku měl Nepraš, neuspěl, ale domácí si výhru nenechali vzít. Horka se sice snažila vývoj duelu zdramatizovat, ale v zakončení byla překvapivě málo nebezpečná.

Branky: Pavlák, Kostlán. Rozhodčí: Mariánus. Poločas: 1:0. Čistá: Boštík – Rožek, P. Čapek, Kadidlo, Švec, Klusoň, Zerzán, L. Severa, Kostlán, Nepraš, Pavlák (Padělek, Štork). Kamenná Horka: Uchytil – Kučírek, Letocha, Svoboda, Nekvinda, Mikolín, Mach, Jiroušek, Richter, Škáva, Juřík (Bubela, Nedoma, Bulva).

Dlouhá Loučka – Libchavy 3:1

Loučce vyšel začátek velice dobře a rychle se ujala vedení, když z levé strany přesně střílel Marván. Soupeř potom přidal na tvrdosti, ale jediným výsledkem bylo, že fauloval Křivánka ve vápně a penaltu s jistotou proměnil Kolář. V 53. minutě přidal třetí zásah P. Chromý, ale rozhodnuto ještě nebylo. Hosté korigovali v 65. minutě Blažkem a tlačili se i nadále dopředu, jenže několik dalších slibných příležitostí nevyužili. Loučka pak už závěr ustála.

Branky: Marván, J. Kolář (PK), P. Chromý – Blažek. Rozhodčí: Štěrba. Poločas: 2:0. Dlouhá Loučka: Křupka – Křivánek, Blecha, Charvát, Kolísek, Neumann, J. Kolář, P. Chromý, Marván, Jochec, Henčl (Dobeš, Bubeník, Hank, Rek).

Polička B – FC Jiskra 2008 1:1 (PK 6:5)

Ve vyrovnaném zápase sotva průměrné úrovně působili hosté v první půlce fotbalovějším dojmem, ale hrálo se prakticky bez šancí. Po změně stran rezerva ožila a ze svého tlaku vytěžila vedoucí branku v 81. minutě, když se za hranicí pokutového území opřel do míče V. Král a jeho rána zapadla za záda bezmocného Valčíka. Domácí se ale neradovali dlouho, neboť v 87. minutě fauloval v šestnáctce Findejs a Hinkelmann s přehledem proměnil penaltu. V rozstřelu vedli hosté 3:0, nakonec se však po osmé sérii radovali z vítězství 6:5 Poličští.

Branky: V. Král – Hinkelmann (PK). Rozhodčí: Sochor. Poločas: 0:0. Polička B: Slaný – Vondra, F. Švec, Pavlík, P. Scheib, Bureš, Kysilko, Findejs, Petrásek, Stodola, Dobiáš (V. Král, Harašta, Andrle).

Řetová – Sebranice 5:2

Herní rozdíl mezi soupeři byl minimální, rozdíl skóre je proto zarážející. Domácí vedli ve 38. minutě 2:0, do poločasu snížil P. Kalánek po přímém kopu J. Horníčka, když další gólové šance hosté nevyužili. Brzy po změně stran udeřil soupeř potřetí a posléze se zatáhl do defenzivy. Sebranické naděje vykřesal v 78. minutě po pohledné kombinaci s Mitášem a Kalánkem Prokůpek, ale pokračující aktivita hostů už k ničemu nevedla. Naopak, do otevřené obrany inkasovali při hře vabank Sebraničtí ještě dvakrát.

Branky: Vaňous 2, Bohunek, Voleský, Müller – P. Kalánek, Prokůpek. Rozhodčí: Vašek. Poločas: 2:1. Sebranice: Tmej – Klusoň, T. Patočka, Chadima, J. Patočka, Prokůpek, J. Horníček, P. Kalánek, Vopařil, T. Kalánek, Z. Horníček (Mitáš, Vomáčka).

(rh)