TJ Svitavy – Sokol Dlouhá Loučka 7:1 (4:1)

Fakta: Branky: Frolo 2, Filip, Chlup, Ovad, Čížek, Mikolín – J. Kolář.

Svitavy: Kavalír – Berka, Kubík, Petrila, O. Urban, J. Novák, Čížek, Kroulík, Veselský, Filip, Ovad (Ryšavý, Mikolín, Válek, Škraňka, Frolo, Chlup).
Dlouhá Loučka: Rek – Blecha, Jochec, Kolísek, Charvát, Kubečka, Křivánek, Chromý, Neumann, J. Kolář, Marván (Gregor, Dobeš, Bouček).

Hosté začali nebojácně a na začátku zaskočili soupeře aktivní hrou. Do 10. minutě si vypracovali tři slibné šance. Domácí se ale postupně rozehráli a rozdíl dvou soutěží začal být na lánské umělce patrný. Skóre otevřel ve 14. minutě střelou z hranice vápna Chlup a během další čtvrthodiny navýšily Svitavy svoje vedení až na 4:0. Ke konci prvního poločase se prosadila i Loučka, o což se postaral J. Kolář. I po změně stran se hrálo za převahy domácích a ti se ještě třikrát střelecky prosadili. Byť hosté zanechali sympatický herní dojem a předvedli po celý zápas bojovný výkon, tak na lepší výsledek nedosáhli. Určitě náročnější zkouška čeká na Svitavy v sobotu, kdy od 10 hodin přivítají Šumperk.

Zápasovým ruchem ožila i litomyšlská umělá tráva. Domácí Jiskra se tam střetla s Cerekvicí a pro oba celky to byl první přípravný duel této zimy.

Jiskra Litomyšl – Slavoj Cerekvice nad Loučnou 4:2 (1:1)

Branky: P. Malý, O. Hladík, Lněnička, Lím – R. Pražák (PK), M. Šeda (PK).

Vyšší úroveň měl první poločas, kdy soupeři nastoupili v silnějších sestavách. Hosté se ujali vedení z nařízené penalty, domácí hráči vyrovnali díky pohotovosti P. Malého v pokutovém území. Po přestávce kvalita hry po všeobecném prostřídání utrpěla. Na vedoucí trefu Jiskry odpověděli hosté z druhého pokutového kopu, ale v závěru zápasu se domácí ještě dvakrát střelecky prosadili a přece jenom si zajistili na úvod zimní přípravy vítězství.

Jiskra Litomyšl U19 – SKP Slovan Moravská Třebová U19 1:3 (0:0)

Branky: Tomšů – Nováček 2, Sedlák.

Mladí Slovanisté, kteří jsou po podzimu vedoucím mužstvem krajského přeboru, se prezentovali velice dobrým výkonem a po zásluze zvítězili nad domácím účastníkem východočeské soutěže. Hosté byli fotbalovější a z vytvořených šancí dokázali tři proměnit.