Kamenná Horka – Zámrsk 0:0

Hosté přijeli velmi sebevědomě, ale byli to domácí fotbalisté, kdo určoval vývoj a ráz prvního poločasu. Ve 4. minutě zahrávali roh a Mráz po něm hlavičkoval těsně vedle. Ve 12. minutě se prosazoval Lelek, ale pálil také mimo. Domácí se stále hrnuli do útoku, kopali celou řadu standardek a rohů. Nejblíže kýženému gólu byli ve 22. minutě, na roh Kováře si naskočil Slaník a jeho parádní hlavičku do šibenice bravurně zlikvidoval Veselý. Hned vzápětí Kocián hlavičkoval z malého vápna do brankáře. Ke konci poločasu se na trávník pohříchu vkradla nervozita a smát se mohli hosté.

Ve 45. minutě nechali domácí nekrytého Bálka a jeho střela z 25 metrů jen těsně minula Pohorského svatyni. Nervózní atmosféra se přenesla i do druhé půle, která nepřinesla tak pohlednou kopanou. Hráči se více povalovali a faulovali, než se věnovali fotbalu. Hosté nastoupili po pauze aktivněji, v 52. minutě se do šance probíjel Fikejz, ale výborný zákrok Pohorského mu slibnou možnost zmařil. V 65. minutě vyprodukovali domácí před Veselým závar, Kociánovi chybělo v koncovce více klidu. Hosté nakonec mohli odjet s plným ziskem, v 90. minutě pálil Bálek nad. Za první poločas by si Horka zasloužila zvítězit.

Fakta – rozhodčí: Vašek (Včelákov), ŽK 4:1, diváků: 80, poločas: 0:0. Sokol Kamenná Horka: Pohorský – Mráz, Bubela, Slaník, Weber, Bartošek, Dokoupil, Savočka, Kovář, Lelek, Kocián (Lustyk, Chaloupka). SK Zámrsk: Veselý – P. Šeda, Mudrich, Flieger, Vácha, M. Šeda, Fikejz, Brýdl, Čáslavka, Bálek, Peterka (Vodička, Šavelka).