Svitavské béčko inkasovalo v poslední minutě a odešlo nešťastně a zbytečně poraženo. Nováček z Kunčiny vyjel podruhé ven a podruhé se vracel s pětigólovým nákladem.

Pomezí – Srch 1:1 (PK 4:3)

Po opatrném začátku se aktivita usadila na kopačkách domácích a zejména J. Nespěšný hýřil elánem a nápady. Hosté si byli vědomi, že při své minulé návštěvě Pomezí odjížděli s „pětkou", a spíše bránili. Jejich defenzivu prolomil J. Nespěšný a po sólové akci otevřel skóre. Ovšem i hosté po přestávce vystrčili ofenzivní růžky a po rohu poslal odražený balon do sítě Putnar – 1:1. Hra se postupně začala přiostřovat a padly i červené karty, po jedné na každé straně. Na hru to mělo zřetelný vliv a když Krajíček svoje dvě slibné příležitosti nevyužil, šlo se do penalt. V sedmé sérii si míč postavil Jožák, suverénně svůj pokus proměnil a přidělil domácím druhý bod.

Fakta: Branky: J. Nespěšný – Putnar. Rozhodčí: Smitka. ČK: 1:1 (L. Roušar – Doležal). Poločas: 1:0.

Pomezí: Křemenák – Kotouček, Zahoran, Stýblo, Čejka, L. Roušar, J. Nespěšný, Ehrenberger, Jožák, Krajíček, M. Nespěšný (Drobný, Coufal, Pořízka).

Svitavy B – Chrudim C 0:1

Na umělé trávě byl k vidění zajímavý a dramatický zápas, ve kterém domácí chvílemi sahali i po třech bodech, aby jim nakonec zůstaly prázdné ruce. Hlavně ve druhém poločase se střídaly slibné situace před oběma brankami, ale jejich strážci Kavalír resp. Janda byli bezchybní. Všechno tedy pozvolna směřovalo k penaltám, jenže v 90. minutě nedokázali domácí zavčasu na polovině hřiště přerušit útočnou akci soupeře, následoval pas za obranu, kam si naběhl Meduna a lobem přehodil bezmocného Kavalíra. Ještě se pár minut nastavovalo, Svitavští se dostali k několika standardkám, ovšem takové štěstí, aby stačili vyrovnat, neměli.

Fakta: Branka: Meduna. Rozhodčí: Beneš. Poločas: 0:0.

Svitavy B: Kavalír – Škeřík, R. Jelínek, Kala, Štěrba, Uhlíř, Válek, F. Čížek, Gregor, Mikolín, Stenzl (Skalický, Juřík, D. Jukl, Scheib).

Luže – Kunčina 5:0

Do první tutovky se dostali hosté, když Berka zachytil odkop brankáře Richtera a balon posílal z dobrých třiceti metrů na prázdnou branku, ten však dopadl pouze na břevno. Poté začali úřadovat domácí. Nejprve střelu Kapitoly smolně tečoval Švanda do protipohybu Zemana, aby hned za dvě minuty byl u dlouhého centru Dvořák dříve než brankář – 2:0. Korekce Nováka nebyla před pauzou uznána kvůli ofsajdu. Po změně stran přidali domácí třetí zásah po rychlé křídelní akci zakončené Dvořákem – 3:0. Hosté se i přes zdánlivě beznadějný stav vydali do útoku a dostali se i do vyložených šancí, jenže nulová produktivita jim nedovolila vývoj zdramatizovat. Naopak domácí, pokud se k ohrožení dorostence J. Zemana dostali, tak se proti špatně fungující defenzivě dovedli prosadit. V 86. minutě to byl Karal a krátce před koncem skóroval i Hermann.

Fakta: Branky: Dvořák 2, Kapitola, Karal, Hermann. Rozhodčí: Vaněk. Poločas: 2:0.

Kunčina: J. Zeman – R. Zeman, J. Spálenský, Eliáš, M. Spálenský, Pešava, J. Novák, Tlustoš, Švanda, Berka, Hlubinka (Hutira, Crha).

Další výsledky I. A třídy: Staré Hradiště – Přelouč 1:1 (0:1), pen. 1:3. Branky: Hýsek – Ulrych. Slatiňany – Česká Třebová B 7:3 (5:0). Branky: Zdražil 3, Koráb 2, Hanuš, Beneš – Fohl 2, Macko. Načešice – Hlinsko B 2:0 (1:0). Branky: F. Jirásek, Svoboda. Vysoké Mýto B – Heřmanův Městec 4:2 (1:0). Branky: Dvořák 3, Motl – M. Jablečník, Salfický.

Pořadí: 1. Sla­tiňany (9), 2. Načešice (9), 3. Pomezí (8), 4. Staré Hradiště (7), 5. Vysoké Mýto B (6), 6. Chrudim C (6), 7. Přelouč (5), 8. Srch (4), 9. Luže (3), 10. Heřmanův Městec (3), 11. Česká Třebová B (2), 12. Svitavy B (1), 13. Kunčina (0), 14. Hlinsko B (0).