Svého utkání se ovšem dočkali pouze Svitavští, kteří remizovali s Kunštátem. Březové totiž protivník z Lipovce nepřijel (do tabulky turnaje se jim započítá kontumace 3:0), ale narychlo se podařilo domluvit náhradní zápas a ten splnil svůj účel.

Sokol Březová nad Svitavou – Slavoj Podívín 3:3 (2:1)

Branky: Mikolín, Čermák, R. Ehrenberger.
Sestava Březové: J. Ehrenberger – Prudil, Bárta, Klein, Kučera, Mikolín, Deutsch, R. Ehrenberger, Rada, Bednář, Čermák (Ryšavý, Schuppler).

Oldřich Palla, sekretář klubu: Zápas proti účastníkovi jihomoravské I. B třídy začal naší převahou, vedli jsme 2:0 a 3:1 a to jsme ještě neproměnili pokutový kop. Závěr ovšem patřil zdatnému soupeři, který po chybách v naší defenzivě vyrovnal. V dobrém světle se představil novic Čermák z Břeclavi. Utkání se hrálo v solidním tempu a mělo svoji kvalitu.

TJ Svitavy – Sokol Kunštát 2:2 (0:0)

Branky: Brůna, O. Jelínek.
Sestava Svitav: Lampárek – Horák, Kubík, Kroulík, D. Jukl, Beránek, Valta, Brůna, Čížek, Ovad, O. Jelínek (Chlup).

Zdeněk Válek, trenér: Protivník z I. B třídy předváděl v zápase kvalitní a běhavý fotbal. Zhruba v prvních dvaceti minutách nás poněkud zaskočil. Poté už jsme otěže střetnutí převzali my a remíza je jen dílem našich individuálních chyb. Stále se jedná jenom o přípravu, takže žádné velké závěry nedělám.

Příští týden hraje Březová proti divizním Boskovicím a Svitavy s Blanskem B.

(rh, mo)