Postarají se o to závěrečné zápasy krajského přeboru, v nichž se představí také tři zástupci Svitavska (zápas Moravská Třebová – Dolní Újezd byl předehrán v září s výsledkem 1:3).

Domácí prostředí velí při rozlučce vyhrát svitavským fotbalistům. Překážkou na cestě ke splnění toho cíle je Třemošnice a na tento tým pozor, v závěru podzimu podává velice dobré výkony a v tabulce je dokonce o dva body před Svitavami. Důležité měření sil čeká na litomyšlskou Jiskru. Ta se pořád krčí na nelichotivé čtrnácté pozici a dojem z pokaženého podzimu může vylepšit jenom tím, když zvítězí na půdě posledního Horního Jelení, které dosud ani jednou nevyhrálo za tři body. Střetnutí Hlinska a Polička má vždy nádech derby a navíc půjde o zápas tabulkových sousedů. Pouze jeho vítěz bude moci pomýšlet na to, že se posune do lepší poloviny přeboru.

Tlapnet Krajský přebor – 15. kolo – neděle 13:30: TJ Svitavy – ŽSK Třemošnice (rozhodčí: Beneš – Pavlas, Saňák), FC Hlinsko – Sportovní kluby Polička (Andrle – Zerzán st., Raplík), AFK Horní Jelení – Jiskra Litomyšl (Lukes – Jačisko, Filip).