Třebařov – Čistá 4:1
 V obou týmech nastoupila řada žáků a domácí zahráli lépe, díky důrazu v koncovce zaslouženě vyhráli. Fakta – branky: Kytlica 2, Thiel, Knichal – Padělek. Rozhodčí: J. Heger (M. Trnávka), ŽK 1:1, diváků: 30, poločas: 2:1.

Radiměř – Jaroměřice 2:0
 Domácí byli po celý zápas lepší a nepřipustili výsledkové komplikace. Fakta – branky: Olšer 2 (1 x PK). Rozhodčí: Dvořák (Svitavy), ŽK 1:3, ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 1:0.

Kunčina – Boršov 3:2
 Převaha domácích se do přestávky projevila třikrát. Soupeř pak hru vyrovnal a závěr zdramatizoval, stačilo to na korekci. Fakta – branky: Šmehlík 2, Tlustoš – Pokorný, Doseděl. Rozhodčí: Sedlák, ŽK 0, diváků: 20, poločas: 3:1.

Vendolí – Staré Město 5:1
 Po bezbrankové půli domácí soka v poslední půlhodině udolali, přestože prohrávali. Fakta – branky: L. Fuchs 3, Blažek, Čejka – Markus. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 0, diváků: 50, poločas: 0:0.

M. Trnávka – Rohozná 6:1
 Jasná záležitost domácích. Fakta – branky: Toman 2, Vodehnal, Stenzl, Milenovský, Šilberský – Moravec. Rozhodčí: Báča (Rohozná), ŽK 3:1, diváků: 30, poločas: 5:0.⋌