Vysoké Mýto – Svitavy 1:2
Zdeněk Válek, trenér TJ Svitavy: Začali jsme dobře, ale po pěti minutách se najednou z lídra krajského přeboru stal soubor patřící svým výkonem někam do spodní poloviny tabulky. Celá obrana hrála špatně, chybu udělal i gólman. V poločase jsem v kabině spustil ohromný rachot. Kluci se probudili, začali lépe kombinovat, soupeř začal fyzicky odpadat, zlobil už jen rychlík Matula. Ondra Jelínek z dálky vyrovnal a v závěru to na sebe znovu vzal Vacek. Vymyslel parádní akci po lajně, přesprintoval dva protihráče a perfektně zacentroval na Brůnu, který trefil tři body. Na počet šancí by asi měl vyhrát soupeř, ale produktivita byla na naší straně.

Polička – Česká Třebová 5:1
Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Zápas nám konečně vyšel tak, jak jsme si představovali. Dokázali jsme se vyvarovat hrubých chyb a proměňovali jsme šance, některé ještě zůstaly nevyužity. Vinou absencí Prokopa a Švece jsme museli sáhnout do sestavy, ale změny se osvědčily, bylo to v pořádku. Naše vítězství pokládám za naprosto zasloužené, po celé utkání jsme byli lepší. Zítra potřebujeme zvládnout dohrávku se Skutčí a budeme snad z nejhoršího venku, ale musíme si dát pozor, právě takové zápasy proti papírově slabším soupeřům někdy nebývají jednoduché.

M. Třebová – Letohrad B 0:0
Petr Mrázek, trenér SKP Slovan: Z obou stran to bylo zodpovědně odehrané utkání s pečlivými obranami. Soupeř byl kvalitní, měli jsme malinko fotbalově navrch, ale bez nějakých výraznějších šancí. Remíza byla v korektně vedeném duelu spravedlivá. (mo, rh)