Největší pozornost bude o víkendu namířena na pražský Vyšehrad. Živanický klub se v týdnu postaral svým vystoupením o pozdvižení ve třetiligových vodách a zákonitě bude každý na jejich duel v hlavním městě zvědavý…

ČFL

Sobota 10:15: Slavoj Vyšehrad (4. místo, 26 bodů, skóre 23:19) – Sokol Živanice (14., 16, 16:20).

Sobota 14:00: Slovan Velvary (10., 19, 24:23) – Jiskra Ústí nad Orlicí (5., 26, 18:18).

DIVIZE C

Sobota 14:00: SK Vysoké Mýto (6., 19, 18:13) – FK Turnov (15., 10, 9:25).

Sobota 14:00: MFK Trutnov (13., 13, 17:24) – SK Spartak Slatiňany (12., 15, 21:29).

Neděle 10:15: FK Pardubice B (3., 23, 17:10) – FC Horky nad Jizerou (7., 19, 19:17).

Víkend na krajských trávnících


KRAJSKÝ PŘEBOR

Sobota: MFK Chrudim B – Žamberk, Holice – Lanškroun (oba 10:15), Moravany – Litomyšl, Třemošnice – Svitavy, Choceň – Letohrad (vše 13:30). Neděle: Luže – Hlinsko (11:30), Moravská Třebová – Česká Třebová, Dolní Újezd – Heřmanův Městec (oba 13:30).

I. A TŘÍDA

Sobota: Tuněchody – Načešice, Zámrsk – Rosice nad Labem, Přelouč – Svitavy B (vše 13:30). Neděle: Letohrad B – Ústí nad Orlicí B (10:15), Horní Ředice – Polička, Pardubičky – Rohovládova Bělá, Vysoké Mýto B – Kunčina (vše 13:30).

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Sobota: Libišany – Rozhovice, Proseč – Lázně Bohdaneč, Skuteč – Nasavrky, Stolany – Dobříkov, Starý Mateřov – Choltice (vše 13:30). Neděle: Řečany nad Labem – Horní Jelení (10:00), Sruby – Prosetín (13:30).

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Sobota: Semanín – Dolní Újezd B, Žichlínek – Jablonné nad Orlicí, Janov – Libchavy, Tatenice – Sloupnice, Opatovec – FC Jiskra 2008 (vše 13:30). Neděle: Lanškroun B – Pomezí, Řetová – Moravská Třebová B (oba 13:30).

Víkend na okresních trávnících


PARDUBICKO

Okresní přebor

Ssobota: Rohoznice – Moravany B, Srch – Dříteč, Újezd – Sezemice, Nemošice – Mikulovice (vše 14:00). Neděle: Torpedo Pardubice – Chvojenec (10:30, hř. Mnětice), Přelouč B – Křičeň, Ostřešany – Staré Hradiště (oba 14:00).

III. třída

Sobota: Tetov – Roveň, Přelovice – Dražkovice (oba 14:00). Neděle: Staré Čívice – Dašice, Srch B – Pardubičky B, Jaroslav – Bukovka, Mnětice – Valy, Lány na Důlku – Opatovice nad Labem (vše 14:00).

IV. třída Holicko

Sobota: Horní Ředice B – Paramo Pardubice, Popkovice – Starý Mateřov B (oba 10:15), Vysoké Chvojno – Chvojenec B, Opatovice nad Labem B – Veliny (oba 14:00). Neděle: Nemošice B – Býšť, Ostřetín – Dašice B (oba 14:00).

IV. třída Přeloučsko

Sobota: Dolany – Selmice, Kojice – Choltice B, Řečany B – Staré Ždánice (vše 14:00). Neděle: Přelovice B – Lázně Bohdaneč B, Rohovládova Bělá B – Rybitví, Újezd B – Jankovice, Zdechovice – Semín (vše 14:00).

CHRUDIMSKO

Okresní přebor

Sobota: Kočí – Křižanovice, Hrochův Týnec – Kameničky, Holetín – Ronov, Heřmanův Městec B – Svratouch, Svídnice – Chroustovice (vše 14:00). Neděle: Slatiňany B – Miřetice, Krouna – Rváčov (oba 14:00).

III. třída

Sobota: Vítanov – Zaječice, Rosice – Bořice, Orel – Tuněchody B, Horní Bradlo – Žlebské Chvalovice, Chrast – Ctětín (vše 14:00). Neděle: Luže B – Bítovany, Ronov B – Dřenice (oba 14:00).

IV. třída

Sobota: Prachovice – Trhová Kamenice, Miřetice B – Míčov, Načešice B – Krouna B, Dřenice B – Vraclav, Jenišovice – Bojanov (vše 14:00). Neděle: Městec – Skuteč B (14:00).

ÚSTECKOORLICKO

Okresní přebor

Sobota: Žamberk B – Dolní Čermná (13:30), Rudoltice – Sopotnice, Klášterec nad Orlicí – Jehnědí, Rybník – Albrechtice, FC Jiskra 2008 B – Česká Heřmanice (hř. Červená Voda), Těchonín – Dolní Dobrouč, Verměřovice – Brandýs nad Orlicí (vše 14:00).

SVITAVSKO

Okresní přebor

Sobota: Opatov – Linhartice (10:00), Kamenná Horka – Cerekvice nad Loučnou, Radiměř – Morašice, Jaroměřice – Březová nad Svitavou, Dlouhá Loučka – Bystré, Městečko Trnávka – Jevíčko (vše 13:30). Neděle: Horní Újezd – Mladějov (13:30).

III. třída

Sobota: Třebařov – Trstěnice (14:00).