Zato mladší jasně prohráli i ve svém druhém zápase, byť si tak krutý nezdar nezasloužili.

STARŠÍ DOROST: TJ Svitavy – FK Meteor Praha VIII B 1:0, branka: Vrbický. Sestava: Daněk – Štrajt, Bednár, Marvan, Vrbický, Svoboda, Komínek, Bednář, Roman, Drašar, Přibilík (Petrila, Janečka).

„Získali jsme tři body s dobrým soupeřem. Hosté byli zpočátku aktivnější, ale k ničemu jsme je nepustili a postupně vyrovnali hru. Měli jsme i dvě čisté šance a v nástupu do druhého poločasu se nám podařilo skórovat. Meteor nás v závěru dost přitlačil a ostřeloval branku, ale zvládli jsme to a vyválčili vítězství. To kluky do dalších kol určitě povzbudí hlavně psychicky,“ hodnotil utkání svitavský trenér Martin Komoň.

MLADŠÍ DOROST: TJ Svitavy – FK Meteor Praha VIII B 0:4. Sestava: Lajžner – Jílek, Čupr, Bolcár, Brázda, Pikovský, Tůma, Kuda, Hrubý, Jelínek, Smékal (Hartl, Hájek, Šmerda).

Utkání nebylo tak jednoznačné, jak ukazuje výsledek, jenže na domácí sedla smůla v koncovce a vývoj tudíž nedokázali podstatněji zdramatizovat.

Další výsledky – česká divize dorostu – skupina C – 2. kolo: Kolín – Střešovice 5:0 a 4:0, Admira Praha B – Třebeš 2:1 a 4:1, Dukla Praha B – Ústí nad Orlicí 10:2 a 7:0, Nymburk – Vyšehrad B 0:7 a 0:3, Tempo Praha – Vlašim 0:5 a 8:0, Benešov B – Trutnov 0:4 a 3:3 (PK 4:3), Žižkov B – Cidlina starší 5:1 a mladší 1:5.