O tom, co všechno je ve fotbale možné, se přesvědčili diváci v Čisté. Domácí si před utkáním s poslední Radiměří nepřipouštěli nejmenší komplikace, tím hůře se vyrovnávali se šokující porážkou 0:1. Vinu však mohou hledat jedině u sebe, z takové převahy a při tolika vyložených šancích, jaké měli v sobotním duelu, je spíše umění nevyhrát. Radiměř samozřejmě získala své první tři body s velkým štěstím, měly by jí však pomoci k lepším výkonům v dalším pokračování sezony. Na poslední příčce ji vystřídala Trnávka, přestože získala překvapivý bod v Kamenné Horce. Také zde domácí žehrali na neproměňování ložených možností, což není nový problém, vždyť právě ten z velké části zavinil jarní pád z krajské I. B třídy.

Na čele se nyní osamostatnila Cerekvice, která po třech domácích kláních zvládla také první zkoušku na hřišti soupeře v Mladějově. Výsadní postavení bude hájit v sobotu v přímém souboji o vedení, když na její stadion zavítají Jaroměřice. Ty jsou příjemným překvapením úvodu ročníku, což potvrdily vydřeným vítězstvím 1:0 nad Loučkou.

Velmi nečekané ztráty bodů si v domácím prostředí připsali favorité z Březové a Jevíčka. Oba celky vedly nad Linharticemi resp. Opatovem v poločase shodně 2:0, ale během krátké chvíle po změně stran o svůj náskok přišly a závěrečný nápor jim vítězný gól nepřinesl. Z předešlého debaklu v Cerekvici se dokázalo vzpamatovat Bystré a v duelu, v němž brankáři ani na jedné straně nebyli právě oporami svých kolektivů, udolalo houževnatý Janov.