Stolany – Mor. Třebová 1:2
V prvním poločase se hrálo v pomalém tempu a hra připomínala přátelské střetnutí. Ve 14. minutě z přímého kopu zahrozil Potáček, ale jeho povedenou střelu vyrazil domácí brankář na roh, vzápětí na druhé straně zasahoval proti nebezpečné hlavičce z maléhop vápna Kryštof. Neujaly se několikeré pokusy o střelbu z dálky, nepřesným zakončením skončil i průnik P. Šatníka. Po změně stran Slovan přidal a v 52. minutě se ujal vedení poté, co centr M. Cinka našel hlavu P. Šatníka, ten nejprve hlavičkoval do tyče, ale odražený míč sám vrátil do branky – 1:0. Poté vyšlo hostům střídání, když Švanda našel na šestnáctce J. Sedláčka, jenž byl v tu dobu na hřišti asi 30 vteřin, a ten umístěnou střelou po zemi k pravé tyči domácí svatyně zvýšil na 2:0. V 85. minutě běžel sám na bránu Švanda, ale svůj brejk neproměnil, naopak Stolany výsledek alespoň kosmeticky upravily, po standardní situaci nejvýše vyskočil Chvojka a korigoval na 1:2. V závěru si hosté už výsledek pohlídali. „Konečné čtvrté místo je po nepříliš povedeném podzimu a vzhledem k množství zranění v jarní části sezony velmi dobrým výsledkem, se kterým jsme v Moravské Třebové spokojeni,“ potvrzuje vedoucí mužstva Martin Tylšar.


Živanice – Polička 9:1
Oběma celkům chybělo několik opor, ale zápas se divákům líbil. Před začátkem předal předseda Pardubického KFS Josef Kořínek domácím pohár za první místo v krajském přeboru. Živanice hrály s nebývalou chutí a v 6. a 7. minutě vstřelili Macháček a Balog soupeři dva rychlé góly. Oba se pak v dalším průběhu trefili ještě dvakrát, což je zejména u Macháčka (47 let) obdivuhodné. Jeho partner v v útoku Ondřej Peterka je o rovných 30 let mladší. Polička korigovala skóre gólem Zvěřiny z penalty, ale ve druhé půli hosté vypili kalich hořkosti až do dna. Nejprve Hrmo překonal Ditricha gólem z více jak padesáti metrů, pak se rychlým průnikem střelecky prosadil Sedlák a v 60. minutě připravil nestárnoucí R. Macháček finální přihrávku na gól mladému Peterkovi. Do černého pak dvakrát zamířil Balog a jednou Macháček.


Hlinsko – Svitavy 1:1
Na hřišti ve Rváčově bojovali hosté do poslední minuty o vítězství a posun na lichotivé druhé místo. Nezačali však vůbec dobře, neboť krátce po zahajovacím výkopu nekoncentrovaná obrana pustila do šance Slováčka a ten překonal Kavalíra – 1:0. Poté byl k vidění poměrně vyrovnaný bojovný fotbal, v němž se hosté dlouho marně snažili o srovnání skóre. Až v 70. minutě slavilo svitavské nasazení gólový úspěch a postaral se o něj pohotový Čížek skórující pošesté z posledních čtyř zápasů. V nervózním závěru (oba celky dohrály v deseti) hosté vítěznou branku nedali, třetí pozice je i tak výborná.