Jevíčko – Měst. Trnávka 1:3

Domácí poslali do posledního utkání kombinovanou sestavu. Ta se sice ujala vedení, ale v dalším průběhu se nevyvarovala defenzivních chyb, které soupeř dovedl potrestat. Na jevíčské postupové radosti to však nic nezměnilo. Fakta – branky: Peka (PK) – Hensl, Makrlík, Petr Bohatec. Rozhodčí: J. Kvapil (Svitavy), ŽK 1:1, diváků: 80, poločas: 1:1. TJ SK Jevíčko: Navrátil – Peka, Z. Klein, Deutch, Khýr, Vykydal, Marván, T. Klein, Palenčár, Müller, Kyša (Wolf, Nguyen). Sokol Měst. Trnávka: Dvořák – Kleveta, Neubauer, Továrek, Hensl, Hank, Pokorný, Kubálek, Makrlík, Šašinka, Bohatec (Továrek).

Březová n. S. – Dl. Loučka 2:2
Jak vytěžit z minima maximum, to v plné kráse předvedli hostující fotbalisté. 75 minut byli pod tlakem, dvakrát inkasovali a přežili další velké šance soupeře. Jenže v závěru klimbající domácí obranu dokonale zaskočili a v poslední minutě zachránili remízu. Fakta – branky: Jež, Tapšík – J. Kolář, D. Blecha. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:1, diváků: 100, poločas: 1:0. Sokol Březová n. S.: Fadrný – Zrno, M. Kučera, Hlavenka, Tapšík, Jakub Štefl, Holas, Mikolín, Dušek, Jan Štefl, Jež (J. Kučera, Zelený, Kubíček). Sokol Dlouhá Loučka: Čermák – P. Kolář, R. Kolář, D. Blecha, Geršl, Ruml, Flieger, Dítě, J. Kolář, Valíček, Jochec (Jánský, Jurka, Nováček).

Linhartice – Mladějov 3:0
Domácí prokázali větší vůli po vítězství a naprosto zaslouženě vyhráli. Ani tříbodový zisk jim však k udržení soutěže už nepomohl. Fakta – branky: Vacek 2, Langr. Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 0:1, diváků: 90, poločas: 1:1. Metra Linhartice: Tichý – L. Konečný, P. Kelo, Z. Andrlík, Prucek, Langr, Heger, P. Konečný, Lébiš, Vacek, Křivánek (T. Kelo, Rašner, M. Andrlík). Tatran Mladějov: Paar – Prusák, Kudyn, R. Němec, Suchý, Šteffek, Marek, Seryn, P. Němec, Matoušek, Sekanina (Doleček, Šrubař).

Čistá – Janov 2:4
Do 20. minuty hosté hrající ze zajištěné obrany dvakrát udeřili z brejků. Na jejich vedení se snažil po pauze odpovědět D. Nepraš, dařilo se mu to, ale na jeho snížení hosté do pěti minut vždy reagovali a utekli na rozdíl dvou golů. Čisté se střetnutí nepovedlo zejména v defenzivní činnosti. Fakta – branky: D. Nepraš 2 – M. Wejda 2, V. Wejda, Novotný. Rozhodčí: V. Brandejs (Svitavy), ŽK 1:1, diváků: 100, poločas: 0:2. TJ Sokol Čistá: Hondl – Tomášek, O. Nepraš, J. Kmošek, Kostlán, Rožek, P. Stříteský, Klusoň, Půlkrábek, J. Stříteský, D. Nepraš (P. Kmošek, Briol). Sokol Janov: Beránek – Novotný, P. Záleský, Vašinka, Boštík, Johan, V. Wejda, Klejch, J. Záleský, M. Wejda, Hájek.

Radiměř – Kam. Horka 4:5
Domácí nastoupili v oslabené sestavě s několika dorostenci, což se odrazilo na vstupu do utkání (9. minuta 0:3). Horka nadále pokračovala v náporu a v poločase vedla o čtyři góly. Ovšem domácí se nechtěli vzdát tak snadno, po přestávce zabrali, snížili na rozdíl jediného gólu a vyrovnání nebylo daleko. Fakta – branky: Pavel Fuchs, Jachan, Mauer, Petr Fuchs – Bubela, Mráz, Opršal, Tesař, Bartošek. Rozhodčí: V. Havránek (Svitavy), ŽK 0:1, diváků: 80, poločas: 1:5. TJ Radiměř: Jedlička – Peterka, Bubela, Olšer, Pavel Fuchs, Jachan, Ondroušek, Trnečka, Mauer, Satrapa, Bednář (Petr Fuchs, Marek, Šašek). Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha, Tesař, Chaloupka, Bartošek, Dokoupil, Lustyk, Opršal, Mráz, Bubela, Lelek (Smolej, Cikrdle).

Bystré – Jaroměřice 4:1

Do 20. minuty domácí zahodili tři tutovky, dočkali si díky Putnarově penaltě. Do pauzy srovnal ze skrumáže Dračka, ale ihned v úvodu druhé půle skóroval z 35 metrů Hegr, když Hrouzek podklouzl. Opětovné srovnání poté vzalo Matochovi břevno a další potíže domácí nedovolili, když záhy přidali další zásahy. Fakta – branky: Putnar 2, Hegr, Vomočil – Dračka. Rozhodčí: Zika (Jevíčko), ŽK 0, diváků: 120, poločas: 1:1. Sokol Bystré: Pachovský – Vomočil, Dvořák, Hegr, Neudert, Mužík, Oravec, Putnar, Valach, Jar. Dittrich, Soukeník (Cupal, Jan Dittrich). Jaroměřice: Hrouzek – M. Valenta, J. Valenta, Dračka, Rádek, Vybral, Matocha, Švec, Batelka, Zverbík, Macháček (Jedlička, Antošovský).

Opatov – Cerekvice 5:6
Útočné manévry sledovala hrstka nejvěrnějších opatovských fanoušků. Už do přestávky padlo osm gólů, nakonec byli šťastnější hosté. Domácí se rozloučili s přeborem. Fakta – branky: Kalánek 2, Popelka, Havlát, Jiráček – Schauer 2, Šmidt 2, Lorenc, M. Valla. Rozhodčí: J. Heger (M. Trnávka), ŽK 2:4, diváků: 60, poločas: 4:4. Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Krhoun, L. Matouš, J. Matouš, Fukar, Havlát, Jiráček, Procházka, Kalánek, Křížek. Slavoj Cerekvice nad Loučnou: Kusý – Kubatka, J. Valla, Teplý, Lorenc, Pražák, Růžek, Šmidt, Schauer, M. Valla, Vomočil.