Kamenná Horka - Proseč 2:2

Utkání bylo od úvodu vyrovnané, největší šanci měl v 17. minutě po průniku a centru Bubely Weber, ale zblízka minul. Ve 22. minutě se po nenápadné akci trefil zpoza vápna M. Marek přesně k tyči – 0:1. Domácí se dočkali po rohovém kopu a závaru před Lédlem, ve kterém se nejlépe orientoval Bubela – 1:1. Před poločasem si prosečský gólman poradil s ostrou ránou Lelka. Po změně stran nejprve zahrozili hostující Z. a Ji. Markovi, ovšem pak přišla ke slovu Horka a v 67. minutě po Kociánově akci Bubela nadvakrát otočil vývoj utkání – 2:1.

Tlak Proseče v závěru přinesl Lampárkovu hlavičku, kterou Pohorský vytáhl na břevno, a nakonec vyrovnanání v poslední minutě. Vše začalo zřejmě otočeným autem na půlící čáře, hosté z následné akce vytěžili roh, po něm domácí neodvrátili míč do bezpečí, Jar. Marek se po rychlé narážečce dostal před Pohorského a zkušeně zajistil svému celku remízu.

Fakta – branky: 35. a 67. Bubela – 22. M. Marek, 90. Jar. Marek. Rozhodčí: Adamský (Semanín), ŽK 0:2, diváků: 100, poločas: 1:1.
Sokol Kamenná Horka: Pohorský – Lustyk, Tesař, Letocha, Chaloupka, Weber, Slaník, Dokoupil, Bartošek, Bubela, Lelek (Kocián, Savočka, Mráz).
FK Proseč: Lédl – Rybenský, Šplíchal, Z. Marek, Dvořák, Kádě, Macháček, Krčil, Jar. Marek, Jiří Marek, M. Marek (Mareš, Lampárek).