Opatovec – Třebařov 0:0

V první půli byli mírně lepším týmem domácí, ani jednu z vyložených šancí neproměnili. Druhý poločas ovládli hosté, ale když ani oni neskórovali, rozešly se oba celky spravedlivou remízou. Pohledné utkání se vyznačovalo velkou bojovností a kvalitními výkony hráčů i rozhodčích.

Fakta – rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 2:4, diváků: 90, poločas: 0:0.

Hradec n/S – Chornice 9:2

Hosté se jakž takž drželi do 30. minuty, kdy po chybách hradecké obrany dvakrát skórovali. V dalším průběhu však zcela odpadli a nakonec se sotva vyhnuli potupné „desítce“.

Fakta – branky: Mráz 3, Amerling 2, Hlouš, Smolej, M. Zedník, L. Zedník – Letfus 2. Rozhodčí: Dvořák (Březová), ŽK 1:1, diváků: 50, poločas: 5:2.

St. Město – M. Třebová C 5:0

V prvním poločase byl ještě k vidění vcelku vyrovnaný fotbal, ale poté, co dali domácí brzy po zahájení druhé části vedoucí gól, existovalo na trávníku už pouze jedno mužstvo.

Fakta – branky: Zelinka 2, J. Hájek 2, M. Kozák. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 0:2, diváků: 60, poločas: 0:0.

Rohozná – Křenov 2:2

Vyrovnané střetnutí skončilo spravedlivou, byť poněkud překvapivou dělbou bodů. Hosté favorita zaskočili.

Fakta – branky: Pokorný, R. Jandl – Galla, Navrátil. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy), ŽK 1:2, diváků: 60, poločas: 1:1.

Boršov – Jedlová 1:2

V prvním poločase slušně hraného duelu byli domácí zřetelně lepší a po zásluze vedli, jenže po změně stran je postihl výpadek, přepustili iniciativu protivníkovi, ten toho využil a otočil výsledek.

Fakta – branky: Matoušek – Malý 2. Rozhodčí: V. Ille (Jaroměřice), ŽK 0, diváků: 70, poločas: 1:0.

Jevíčko B – Janov B 0:0

V pohledném střetnutí byla převaha na straně domácích, ti však nedokázali využít žádnou ze střeleckých příležitostí, když většina pokusů končila mimo tři tyče.

Fakta – rozhodčí: Křišťál (Mor. Třebová), ŽK 2:2, diváků: 90, poločas: 0:0.

Kunčina – Koclířov 3:1

Domácí vedli po raketovém vstupu od 5. minuty, soupeř z ojedinělého útoku srovnal a pak se zatáhl na svoji polovinu. Ještě do přestávky však inkasoval další góly, když domácí vytěžili maximum z důrazu v pokutovém území.

Fakta – branky: Švestka, Dvořák, Stupka – Dlabač. Rozhodčí: Heger (M. Trnávka), ŽK 1:3, diváků: 110, poločas: 3:1.