Litomyšl – SK Chrudim 3:0

Milan Kubík, trenér Jiskry: Se vstupem do soutěže jsem spokojen jak výsledkově, tak herně. Zápas jsme zvládli, kluci k němu přistoupili zodpovědně, přestože jsme se zejména v úvodu nevyvarovali chyb a v naší hře jsou věci, na kterých ještě musíme zapracovat. Kromě tří pěkných branek jsme měli i další šance, v závěru jsme však polevili a nechali vyniknout brankáře Novotného, jenž ale udržel koncentraci a neinkasoval. Velice dobrý zápas odehrál Benko, Holec korunoval výborný výkon krásným gólem, pochvalu však zaslouží všichni hráči, kteří odvedli kvalitní práci.

Staré Hradiště – Dolní Újezd 5:1

František Jandáček, trenér Sokola: První poločas jsme si prohospodařili sami, domácí v něm byli lepší, i když si v závěru dali vlastní gól. Po přestávce jsme půl hodiny tlačili, měli jsme na vyrovnání, ale naše šance zůstaly neproměněny. Po gólu na 3:1 jsme hru otevřeli a z brejků ještě dvakrát inkasovali. Vítězství domácích hodnotím jako zasloužené, na jejich půdě se bude každému soupeři těžko hrát. Mají velice dobré mužstvo a s nováčkovským elánem budou hodně nebezpeční.

Rosice – Morašice 1:0

Petr Kuta, trenér Morašic: Ve vyrovnaném prvním poločase si domácí vytvořili několik šancí a bohužel dali po zaváhání brankáře brzy gól. Po přestávce jsme si vynutili poměrně silný tlak a s ním přišly i slibné brankové možnosti, mladí kluci je však neproměnili. Chybělo nám několik stabilních hráčů, sestavu jsme lepili a to hru mužstva určitě ovlivnilo. Za výkon chválím nově příchozího Jehličku a také navrátilce Buriana.