OKRESNÍ PŘEBOR – absolutní pořadí: 1. Zdeněk Opršal (Horka) 23, 2. – 4. Petr Putnar (Bystré), Jan Karlík (Radiměř) a Jan Schauer (Cerekvice) 16, 5. – 6. Tomáš Makrlík (M. Trnávka) a René Abraham (Mladějov) 15.

TJ SK Jevíčko (70 branek): 12 – Marván, 9 – P. Vafka, Schuppler, 6 – Z. Klein, 5 – M. Khýr, 4 – Kyša, 3 – T. Klein, Deutsch, Seknička, Jankovič, vlastní, 2 – R. Khýr, Nguyen, 1 – Peka, Berka, Přikryl, Továrek, Čekal, Palenčár.

TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou (82): 16 – Schauer, 14 – M. Valla, 10 – Němeček, 9 – Lorenc, 8 – Pražák, 6 – Vomočil, 5 – Vomáčka, 4 – J. Valla, 3 – Růžek, 2 – Šmidt, Šeda, 1 – Jetmar, Kubatka, Záleský.

Sokol Kam. Horka (64): 23 – Opršal, 9 – Škáva, 8 – Mráz, 4 – Bubela, 3 – Lelek, Dokoupil, 2 – Bartošek, Tesař, Chaloupka, Letocha, Kocián, 1 – Mach, Weber, Benc, Hasenöhrl.

Sokol Janov (46): 11 – Novotný, 8 – M. Wejda, 6 – Šváb, 5 – P. Bureš, 4 – V. Wejda, 3 – A. Zvěřina, 2 – Klejch, Jireček, vlastní, 1 – Hanus, L. Zvěřina, Vašinka.

Sokol Čistá (41): 14 – D. Nepraš, 4 – P. Stříteský, Beneš, Benc, 3 – J. Stříteský, M. Nepraš, 2 – Štěrba, 1 – P. Kmošek, Rožek, Žídek, J. Kmošek, M. Klusoň, Zerzán, vlastní.
Tatran Mladějov (53): 15 – Abraham, 12 – P. Němec, 10 – Seryn, 3 – Satler, P. Sekanina, Matoušek, 2 – Kudyn, Doleček, 1 – R. Sekanina, M. Prosecký, P. Prosecký.

Sokol Bystré (48): 16 – Putnar, 8 – Kavan, 4 – Chybík, 3 – J. Dittrich, Cupal,Valach, 2 – Vomočil, Oravec, M. Vodička, Novotný, Soukeník, 1 – Hegr.

Sokol Měst. Trnávka (47): 15 – Makrlík, 7 – P. Stenzl, 6 – Petr Bohatec, 5 – Konečný, 4 – Hank, 3 – Šašinka, 2 – Kubálek, Navrátil, 1 – Hensl, Pokorný, J. Stenzl.

Sokol Dlouhá Loučka (37): 9 – J. Kolář, 7 – Kralovič, 3 – D. Blecha, Jochec, Straka, 2 – Hank, Geršl, Faltus, 1 – R. Kolář, P. Kolář, Jánský, Opršál, Křivánek, Jurka.

TJ Radiměř (51): 16 – Karlík, 12 – Mauer, 6 – Kovář, 5 – Petr Fuchs, 4 – Nekvinda, 2 – Peterka, 1 – Jachan, Ondroušek, Pavel Fuchs, Doubek, Bubela, Satrapa.

TJ Jaroměřice (40): 6 – Batelka, Jan Valenta, 5 – Švec, 4 – Dračka, Hynek, 3 – Valášek, 2 – Macháček, Vykydal, vlast– ní, 1 – Jedlička, M. Valenta, Vybral, Hrouzek, Procházka, O. Valenta.

Sokol Březová n. S. (33): 6 – Jež, 5 – M. Kučera, Kutlák, 4 – Mich. Stupka, J. Zelený, 3 – Šmerda, 2 – Tapšík, 1 – L. Zelený, Holas, Dušek, Beránek.

Metra Linhartice (37): 6 – Vacek, Lébiš, Dvořák, 4 – M. Heger, 3 – Kryštof, Škrabal, 2 – Langr, vlastní, Kolísek, Kelo, 1 – Andrlík.

Sokol Opatov (45): 9 – Jan Polák, 7 – Vostřel, 6 – Kalánek, 5 – Havlát, 4 – Jiráček, Křížek, 3 – Michal Polák, 2 – Popelka, Petrůň, 1 – Matouš, Bureš, Navrátil.

III. TŘÍDA – absolutní pořadí: 1. Jiří Malý (Jedlová) 24 branek, 2. – 3. Jan Spálenský (Kunčina) a David Maleňák (Třebařov) 20.
Sokol Kunčina (67): 20 – Spálenský, 10 – Pařil, 9 – Slezák, 8 – Stupka, 5 – Pešava, 3 – Brychta, Šmehlík, 2 – Švestka, Dvořák, vlastní, 1 – Štrajt, Doležel, Sedlák.

Sokol Opatovec (53): 14 – J. Telecký, 7 – Chvála, 5 – Kalánek, T. Telecký, 4 – Merkuda, Jokeš, 3 – kontumace, Mašek, Drábík, 2 – Kabát, 1 – Štěpánek, Kroulík, vlastní.

Sokol Třebářov (67): 20 – David Maleňák, 14 – Hradil, 7 – Sommer, Vais, Kytlica, 4 – Frisch, 2 – Křižanovský, Horák, 1 – Hlubinka, Novotný, Prokop, vlastní.

TJ Staré Město (59): 14 – Zelinka, 10 – Hájek, 7 – Havlík, 6 – Pospíšil, 4 – Hloušek, 3 – Mil. Kozák, Gallik, 2 – Holas, G. Cápal, Sedlák, 1 – Chlup, R. Cápal, Mar. Kozák, Němec, Kvapil, Kubiš.
Sokol Jedlová (74): 24 – Malý, 10 – P. Lánský, 7 – M. Lánský, 5 – Navrátil, 4 – Veselý, Lelek, Tůma, 2 – Kozel, Lipenský, Puchar, Lajžner, vlastní, 1 – Roušar, Elis, Čori, Fučík, Hejl, Bouška.
Sokol Trstěnice (74): 21 – Mandlík, 15 – Hubinka, 11 – Cacek, 8 – Stráník, 4 – Bican, Zerzán, 2 – Kodym, Kovář, Sigl, Kmošek, 1 – Hanus, Pitner, Frank.

TJ Hradec n. S. (61): 13 – Jachan, 12 – Mráz, 9 – Chlup, 7 – Amerling, 5 – M. Zedník, L. Zedník, 2 – Felkl, Smolej, 1 – Andrlík, Z. Růžička, Zouhar, Mička, Skalník, Hlouš.

SK Rohozná (52): 10 – L. Sauer, 9 – Mauer, Pavlík, 8 – Kubát, 6 – R. Jandl, 5 – M. Olšán, 1 – Dittrich, Luňáček, Pospíšil, P. Jandl, Pokorný.

Sokol Boršov (37): 6 – Matoušek, Pokorný, 5 – Pazdírek, 4 – Stara, 3 – P. Hanák, Bilič, 2 – Baláž, Kotoulek, 1 – Stejskal, Kukol, Hájek, Rozsypal, Krčmář, Pinkava.

SK Jevíčko B (38): 6 – Nguyen, 5 – Němec, Kyša, 4 – Zika, 3 – Haupt, Khýr, 2 – Schuppler, Hotař, 1 – Seknička, Továrek, Bombera, Vafka, Palenčár, Berka, Marván, Čekal.

SKP Slovan Moravská Třebová C (49): 10 – Smékal, 4 – P. Cink, Kudyn, 3 – Pavliš, Švanda, Širůček, 2 – Čmiel, Šimon, Kalus, M. Sedláček, 1 – Václavek, P. Šatník, Holas, P. Havlík, Winkler, R. Polák, Hrubý, Zemánek, Fikr, M. Cink, Staněk, Tesolin, Vykydal, Berka.

Sokol Janov B (41): 9 – L. Zvěřina, 7 – O. Tměj, 5 – M. Wejda, 4 – Šváb, 3 – Jireček, Kubíček, 2 – Klejch, Hanus, 1 – Beránek, Záleský, Bureš, Vašinka, Knap, Hájek.

TJ Křenov (41): 11 – Hél, 7 – Henčl, 4 – Navrátil, Válek, Kalod, 3 – Ivánek, 2 – Kozelek, Pandula, Galla, 1 – Kovařík, Potácel.

SK FC Koclířov (29): 6 – M. Savočka, 3 – Samek, Drdla, Daněk, kontumace, 2 – Novotný, (do sítě Chornic), 1 – Švendt, Tůma, Marek, Šebek, Flašar,Dlabač, vlastní.
Sokol Chornice (42): 10 – Jedlička, 7 – Letfus, 6 – Grulich, 5 – (do sítě Koclířova), 3 – Slabý, Černohous, 2 – Kraus, Ertl, 1 – Písek, Randula, Tlustoš, Vykydal.