Ústí n/O – Polička 1:0

Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Na to, s jakým torzem jsme zápas odehráli, to bylo docela dobré utkání. Ústí sice mělo územní převahu, ale bez nějakých vyložených šancí. Při troše štěstí se bod určitě dal získat, soupeř dal branku ke konci z nevinné akce, střelec ani nevěděl, jak se trefil. Jsem rád, že je konec podzimu, musíme se dát přes zimu dohromady. Ono když chybí šest lidí ze základu, tak je to příliš. Dorostenci se však ukázali ve velmi dobrém světle, na jaře jistě dostanou znovu šanci.

Skuteč – M. Třebová 1:3

Lubomír Krenar, sekretář Slovanu: S výsledkem jsme samozřejmě spokojeni. Vedli jsme už 3:0, soupeř sice v závěru snížil, ale mužstvo důležité vítězství udrželo. V posledních třech kolech se nám podařilo získat pěkných sedm bodů, což nám před zimní přestávkou zajistilo přece jen větší klid.

Srch – Dolní Újezd 4:1

František Jandáček, trenér Sokola: Do 60. minuty jsme hráli takticky velmi dobře. Poté se však hráč soupeře dostal za obranu a vstřelil krásný gól, navíc jsem musel nuceně vystřídat Nováka a mužstvo se rozhodilo. Domácí přidali během tří minut další tři branky a v klidu zápas dohráli. Pochválit chci mladého gólmana Lipavského, který přes obdržené branky zachytal výborně, a také trojici rozhodčích. Bodovat se tam dalo už proto, že tak nevychované družstvo jako Srch jsem dlouho neviděl.

Morašice – Moravany 1:0

Pavel Janda, sekretář Sokola: Věděli jsme, že nám nezbývá nic jiného než zvítězit, což se nám po bojovném výkonu podařilo. Zápas nebyl pohledné, nabídl jen minimum šancí, rozhodla penaltová trefa Kopeckého. Nápor hostů jsme v závěru dokázali ubránit.