FC Titanic Srch – Sokol Dolní Újezd 5:0 (3:0). Sestava: Hondl – Kopecký, Nádvorník, Havran, Sedliský, Kalánek, J. Čejka, Heinisch, Skala, Knap, V. Štefl (Doležal, Malý). Na hřišti novice krajského přeboru odehrál Sokol zcela nevydařené utkání, podle slov trenéra Jandáčka mohlo být konečné skóre klidně 8:1.

Jiskra Litomyšl – SK MK Polička 2:4 (0:1). Branky: Košín, Kroulík – Čípa 2 (1 x PK), Zvěřina, F. Švec (PK). Litomyšl: Šedivý (Král) – Hladík, Benko, Košín, Stříteský, Pešek, Kroulík, Vomočil, Adamský, Zeman, Lím (M. Dobr, T. Bican, Lubwama, Žídek). Polička: Prokop – Jílek, F. Švec, Čípa, Škoda, O. Findejs, T. Švec, Kučera, Navrátil, Petr, Adamča (Kovář, L. Findejs, P. Zvěřina, Langr). V horkém počasí byl k vidění duel solidní úrovně se šancemi na obou stranách. Domácí po hodině hry vedli 2:1, ale poté se nevyvarovali hrubek v defenzivě, z nichž rezultovaly dva pokutové kopy a gól do prázdné brány. Jiskra má zatím potíže v defenzivě, o dva dny dříve podlehla ligovým dorostencům z Olomouce rovněž 2:4, když poločas vedla 2:0 (skórovali Adamský a Pešek). Proti Poličce se dobře uvedl Petr Stříteský z Čisté a hráč tmavé pleti Lubwama z Ugandy, o jehož působení se jedná. Poličští vyzkoušeli brankáře K. Prokopa z Horního Ujezdu.

Sokol Březová n. Sv. – TJ Svitavy B 4:1 (1:1). Branky: Jež, Růžička, vlastní, Opršál – Žitňák. Březová: J. Ehrenberger (Ducháček) – Schuppler, J. Zelený, Prudil, L. Zelený, Šmerda, Kučera, Flídr, Opršál, Růžička, Jež (Kalod, Albl). Svitavy B: Škorpík – Kyncl, Brandejs, Košín, Uhlíř, Lesák, Jiroušek, Prudil, Žitňák, Skalický, Bednář (L. Urban, Moravec, Stenzl). Z plánovaného Memoriálu Jiřího Pally zůstalo pouze jediné utkání (Letovice start na poslední chvíli odřekly). Poločas byl vyrovnaný, po změně stran se projevila kvalita domácího celku, jenž třemi góly rozhodl o výsledku.

TJ Svitavy dorost – Sokol Janov 2:2 (0:0). Branky: Gregor, Chlup – Johan, Novotný. Svitavy: P. Uchytil – Gregor, Sedlák, Škraňka, Kotek, P. Mikolín, Novák, Křížek, Beneš, Chlup, Juřík (Pálka, Andrle). Janov: Beránek – J. Záleský, Veselík, P. Záleský, Peřina, Johan, V. Wejda, Hájek, Kubíček, Bureš, Hanus (M. Wejda, F. Novotný, Vašinka). Zápas typicky přípravný, až ke konci se začalo trochu jiskřit, když Janov už nestíhal fyzicky a dorost do boje trochu šlápl. Nejzajímavější byl duel hlasivek obou emocionálních trenérů, tedy domácího Pavla Daňka a nového kouče Janova Pavla Švece, který je pověstný svým zápalem pro fotbal a můžeme jenom očekávat, kam až to Janovští pod jeho vedením dotáhnou. Půle byla bezbranková, do vedení šli hráči Janova po individuálním úniku Johana, vyrovnal Chlup po akci Juříka, jenž předložil míč do jasné pozice. Houževnatí hosté šli znovu do vedení gólem Novotného, ale konečný účet podtrhla chyba brankáře Beránka. Podběhl centrovaný balon z kopačky Gregora a ten mu padl do sítě.

HC Choceň – Sokol Sebranice 1:5 (1:2). Góly: Betlach 3, Haupt, Karal. TJ České Heřmanice – Sokol Sebranice 4:2 (1:1). Branky: Haupt, Mareš. Turnaj v Č. Heřmanicích. Sebraničtí nejprve bez problémů přehráli choceňské hokejisty (loňské vítěze), ale ve finále ve druhém poločase nestačili na mohutně povzbuzované domácí fotbalisty.

Sokol Kamenná Horka – Sokol Čistá 7:0. Utkání dvou účastníků okresního přeboru vyznělo jasně pro domácí.
Slavoj Cerekvice nad L. – Jiskra Litomyšl dorost 4:1. Domácí muži by měli patřit k favoritům okresu a poradili si s dorostem Litomyšle, který ale podal srdnatý výkon. (rh,zr)