Jízdní řád


1. kolo (9. – 10. srpna): St. Město – Jedlová, Rohozná – Opatovec, Jevíčko B – Třebařov, M. Třebová C – Křenov, Lin– hartice – Koclířov, Chornice – Boršov, Trstěnice – Hradec.


2. kolo (16. – 17. srpna): O– patov – Hradec, Boršov – Trstěnice, Křenov – Chornice, Koclířov – M. Třebová C, Třebařov – Linhartice, Opatovec – Jevíčko, Jedlová – Rohozná.


3. kolo (23. – 24. srpna): St. Město – Opatov, Jevíčko B – Jedlová, Linhartice – Opatovec, M. Třebová C – Třebařov, Chornice – Koclířov, Trstěnice – Křenov, Hradec – Boršov.


4. kolo (30. – 31. srpna): O– patov – Boršov, S. Město – Rohozná, Třebařov – Chornice, Koclířov – Trstěnice, Křenov – Hradec, Opatovec – M. Třebová C, Jedlová – Linhartice.


5. kolo (6. – 7. září): Rohozná – Opatov, Jevíčko B – St. Město, M. Třebová C – Jedlová, Chornice – Opatovec, Trstěnice – Třebařov, Hradec – Koclířov, Boršov – Křenov.


6. kolo (11. září): Trstěnice – Opatov, Hradec – Chornice, Boršov – M. Třebová C, Křenov – Linhartice, Koclířov – Jevíčko B, Třebařov – Rohozná, Opatovec – St. Město.


7. kolo (13. – 14. září): Opatov – Křenov, Koclířov – Boršov, Třebařov – Hradec, Jedlová – Chornice, Opatovec – Trstěnice, St. Město – Linhartice, Rohozná – Jevíčko B.


8. kolo (20. – 21. září): Jevíčko B – Opatov, Linhartice – Rohozná, M. Třebová C – St. Město, Trstěnice – Jedlová, Hradec – Opatovec, Boršov – Třebařov, Křenov – Koclířov.


9. kolo (27. – 28. září): Opatov – Koclířov, Třebařov – Křenov, Opatovec – Boršov, Jedlová – Hradec, St. Město – Chornice, Rohozná – M. Třebová C, Jevíčko – Linhartice.


10. kolo (4. – 5. října): Lin– hartice – Opatov, Trstěnice – S. Město, M. Třebová – Jevíčko, Chornice – Rohozná, Boršov – Jedlová, Křenov – Opatovec, Koclířov – Třebařov.


11. kolo (11. – 12. října): O– patov – Třebařov, Opatovec – Koclířov, Jedlová – Křenov, St. Město – Hradec, Rohozná – Trstěnice, Jevíčko B – Chornice, Linhartice – M. Třebová.


12. kolo (18. – 19. října): M. Třebová C – Opatov, Chornice – Linhartice, Trstěnice – Jevíčko B, Hradec – Rohozná, Boršov – St. Město, Koclířov – Jedlová,Třebařov – Opatovec.


13. kolo (25. – 26. října): O– patov – Opatovec, Jedlová – Třebařov, St. Město – Křenov, Rohozná – Boršov, Jevíčko B – Hradec, Linhartice – Trstěnice, M. Třebová C – Chornice.


14. kolo (1. – 2. listopadu): Chornice – Opatov, Trstěnice – Moravská Třebová C, Boršov – Jevíčko B, Hradec nad Svit. – Linhartice, Křenov – Rohozná, Koclířov – Staré Město, Opatovec – Jedlová.


15. kolo (8. – 9. listopadu): Opatov – Jedlová, Staré Město – Třebařov, Rohozná – Koclířov, Moravská Třebová C – Hradec nad Svit., Jevíčko B – Křenov, Linhartice – Boršov, Chornice – Trstěnice.