Druhým týmem, jenž se postavil „březovskému tanku“, bylo Bystré a velkému favoritovi cestu za dalšími třemi body notně usnadnilo. Do 5. minuty umožnilo střelci Ježovi dvakrát snadno skórovat a zápas tím vyjel očekávaným směrem. Hosté si kontrolovali průběh, ale domácím slouží ke cti, že bojovali i za nepříznivého stavu a nakonec uhráli přijatelný výsledek. Plných šest bodů na kontě mají ještě dva další celky. Janov využil výhodu dvou domácích utkání v řadě a udolal i Kamennou Horku v duelu, v němž všechny branky padly po standardních situacích. Janov teď míří do Březové a to bude jasný magnet víkendu. Druhou výhru vybojovala také Cerekvice, která díky dvojitému úderu střelce Schauera v úvodu druhé půle zdolala houževnatého protivníka z Jaroměřic.

Právě tým z Malé Hané, dále Bystré a Radiměř se ani na druhý pokus nedočkaly prvních podzimních bodů. Radiměřští žehrají na smůlu, oba duely ztratili těsným poměrem, i když je pravdou, že v souboji se Sebranicemi pouze dotahovali ztrátu a hosté byli lepší. Dvě družstva se představila v soutěži premiérově a hned se jim zadařilo. Loučka doma přehrála Horní Újezd, když ji na vítěznou cestu nasměroval brzký zásah Fliegera. Mladějov zvládl přestřelku v Městečku Trnávce, čtyřikrát se ujal vedení, třikrát o ně přišel, počtvrté už Dlouhý odpor domácích zlomil.

Z krutého debaklu v Březové se uměla vzpamatovat Čistá a na svém trávníku si poradila s nováčkem z Kunčiny. Utkání nebylo jednoznačné, o jeho výsledku rozhodly individuální schopnosti Marcela a Dušana Neprašových v domácím dresu. Při bilancování uplynulého víkendu stojí ještě za zmínku, že v sedmi zápasech nevytáhli rozhodčí ani jednu červenou kartu a také rekordní návštěva 200 diváků v Bystrém. Marná slava, březovský mančaft prostě táhne.