Ve Fortuna lize Svitavského deníku je po sedmi kolech stále zaregistrováno 483 hráčů a hráček z 65 měst a obcí nejenom z našeho regionu (353 mužů a 130 žen). Nejvíce jich je ze Svitav (105), Poličky (44), Litomyšle (41), Moravské Třebové (35), Pomezí (19), Jaroměřic (19), Dolního Újezdu (16), Kunčiny (16), Čisté (13), Vendolí a Janova (12).
Vítězem 7. kola je Jan Hendrych z Morašic (startovní číslo SY0086). Byl jediným z tipujících, který v uplynulém kole trefil správně devět z deseti vypsaných zápasů, takže tip na celkový počet vstřelených branek nemusel tentokrát vůbec přijít ke slovu. Vítěz obdrží po zásluze tradiční odměny: pamětní tričko Fortuna ligy a poukázku sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 100 korun. Vyzvednout si je může v redakci Svitavského deníku.
V celkové klasifikaci si svoje výsadní postavení pojistila Věra Fulíková. Hráčka z Dolního Újezdu vede v tuto chvíli o šest bodů, ale do konce podzimní soutěže zbývá pět kol, to znamená, že ve hře je pořád 100 bodů a o ničem není rozhodnuto. Před týdnem jsme se podivovali nad absencí tipařů ze Svitav v extralize, nejsou tam však ani zástupci Poličky nebo Moravské Třebové. Městům to zkrátka pořád nejde.
Fortuna liga vstoupila do své druhé poloviny, celkem je na pořadu 12 kol. Dosud jsme přijali 2946 kupónů.
Tipovat lze na tiketech z novin nebo na internetové adrese www.fortunaliga.cz.