Tesla B – Polička 0:2

Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Na nekvalitním terénu se hrál z obou stran pohledný zápas. My jsme perfektně dodrželi taktické pokyny. Pomohl nám šťastný vedoucí gól, poté jsme hráli, co bylo třeba, soupeře jsme snad až na jednu výjimku nepustili do vážnější šance a v závěru vítězství pojistili. Formu potvrdil Pavel Zvěřina, snad mu vydrží. Se ziskem sedmi bodů ze tří utkání jsem spokojen, a to jsme mohli mít devět nebýt nevydařeného konce zápasu s FK AS Pardubice. Teď potřebujeme potvrdit tyto výsledky ve dvou utkáních doma a budeme z nejhoršího venku.

M. Třebová – Pardubice 1:0

Petr Mrázek, trenér SKP Slovan: Byl jsem překvapen, v jak dobrém světle se představil soupeř. My jsme sice byli lepší, co se týče fotbalovosti, kombinace i šancí, ale myslel jsem si, že Pardubice přehrajeme výrazněji. Byl to náročný zápas, hosté bojovali, my jsme ho zvládli díky kolektivnímu výkonu. Za body jsem rád už proto, že nás čekají těžká utkání v Živanicích a s Hlinskem.

Prachovice – Svitavy 1:2

Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy: Vyhráli jsme zaslouženě, kromě dvou branek jsme měli další čtyři tutovky, které třikrát Růžička a jednou Ondra Jelínek zahodili. O výsledku jsme tak rozhodli až těsně před koncem po krásné akci, kdy Ovad obešel i brankáře. Vynikl právě Ovad, ocenění si zaslouží i bratři Jelínkovi.