Dějištěm bylo tamní staré hřiště a o organizační zabezpečení se ke spokojenosti všech účastníků postarala stará garda Sokola Pomezí.

V turnaji se představila osmička týmů, v první fázi rozdělená do dvou čtyřčlenných skupin. Dva nejlepší celky z každé z nich postoupily do finálové části o 1. – 4. místo, zbývající družstva bojovala o pořadí na dalších příčkách.

Bylo to pěkné drama, ve finálové čtyřce nasbíraly tři mančafty stejný počet bodů a o výsledcích rozhodovalo skóre. To určilo, že zvítězili Fešci před Bortelem a dorosteneckým týmem Polička/Pomezí.

Další pořadí znělo takto: 4. Pivnice, 5. Huntovna, 6. Umělka, 7. Dream Team, 8. žáci Pomezí.

Jak je na takových turnajích zvykem, nechybělo ani vyhodnocení nejlepších jednotlivců: střelce Jana Boháčka (Huntovna), brankáře Marka Bačovského (Fešáci), nejstaršího hráče Milana Bureše (Pivnice) a nejmladšího hráče Martina Křibského (žáci Pomezí).

Poděkování pořadatelů na čele s Radkem Pruškou patřilo především neuvěřitelnému počtu čtyřiatřiceti sponzorů, kteří věnovali ceny mužstvům a jednotlivcům, a také trojici rozhodčích Gebovi, Schüchovi a Hejlovi.