Utkání Boršov – Trstěnice bylo za stavu 2:1 v 88. minutě předčasně ukončeno pro inzultaci rozhodčího hostujícím hráčem a bude se jím zabývat řídící komise svazu. V ostatních utkáních se výraznější překvapení nenarodilo. Vedoucí celek tabulky měl volný los.

Borová-Telecí – Jedlová-Pomezí B 4:0 (3:0)

Branky: A. Pazdera 2, Ehrenberger 2.

O výsledku se rozhodlo v první půli, kterou domácí jasně ovládli. Druhá byla vyrovnanější a v jejím závěru přidala Borová i čtvrtý zásah.

Březová nad Svitavou – Kunčina B 3:1 (2:1)

Branky: Kutlák, Jež, Dufek – Drahoš. Hosté drželi krok se soupeřem v prvním poločase. Po přestávce je domácí výrazně přehráli a mohli vyhrát daleko vyšším rozdílem.

Radiměř – Koclířov 4:1 (3:0)

Branky: Luboš Trnečka 3, J. Trnečka – Oulehla. Ze stálé herní převahy vytěžili domácí fotbalisté přesvědčivé vítězství.

Městečko Trnávka – Chornice 3:1 (2:0)

Branky: E. Konečný, Pokorný, Kleveta – D. Navrátil. Místní derby bylo ovlivněno tím, že ho hosté dohrávali po sérii zranění pouze v sedmi hráčích.

Zbývající výsledek 18. kola: Vendolí – Opatov 1:2 (1:2).

Pořadí: 1. Staré Město-Moravská Třebová C (39), 2. Opatov (36), 3. Borová-Telecí (32), 4. Kunčina B (27), 5. Jedlová-Pomezí B (22), 6. Radiměř (21), 7. Městečko Trnávka (20), 8. Vendolí (20), 9. Březová nad Svitavou (18), 10. Chornice (18), 11. Trstěnice (13), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).