Vzájemná konfrontace vyzněla naprosto jasně.

Sokol Dub nad Moravou – SKP Slovan Moravská Třebová 0:8 (0:1). Branky: P. Šatník 3, Staněk 2, Konečný 2, Spáčil (PK). Sestava: Spáčil – Rázl, R. Šatník, Hányš, Marek, Sedláček, Staněk, Strouhal, Komoň, Konečný, P. Šatník.

Duel ovlivnila skutečnost, že ani jeden z týmů nebyl kompletní. Slovanistů bylo pouze jedenáct, i přesto měli od začátku územní převahu, kterou v prvním poločase gólově vyjádřil Staněk po rychlé kombinační akci s Konečným – 0:1.

Hned po změně stran se po úniku Sedláčka prosadil Konečný, krátce po něm dvakrát skóroval P. Šatník. Od 60. minuty bylo utkání jen otázkou výše vítězství Slovanu. Nakonec Petr Šatník zkompletoval hattrick, podruhé se trefili Konečný se Staňkem a účet uzavřel z penalty po faulu na Konečného brankář Spáčil.