Jiskra Litomyšl – FK Proseč 2:1 (0:0)
Branky Litomyšle: Vejrych, Štoudek.
Sestava: Kačer – Čapek, Hašek, Gyömber, Valenta, Vejrych, Kristek, Kundera, Zeman, L. Severa, Štoudek (Koukola, Malý, Folta, Tomšů, Janoušek).

Přední celek I. B třídy skupiny B byl pro Jiskru vyrovnaným soupeřem, dokonce se ujal vedení a trefil tyč. Domácí se potýkali s řadou nepřesností ve hře a ani zakončení v jejich podání nebylo optimální, v závěru utkání se jim přesto dvě akce vydařily a skóre obrátili.

Následujícím testem pro ně bude měření sil s Kunčinou (sobota, 12:00).

FC Boskovice – TJ Svitavy 1:3 (1:1)
Branky Svitav: D. Juřík, Čížek, Frolo.
Sestava: Cabal (Jílek) – Novák, M. Čížek, Czehowský, Vacek, D. Juřík, F. Čížek, Chlup, Bartoš, Jiroušek, Frolo (Scheib, Škeřík, Kyncl).

Na půdě účastníka jihomoravského přeboru odehráli svitavští fotbalisté solidní partii. Účet otevřel aktivní D. Juřík, když zachoval klid před brankářem domácích a pod jeho tělem poslal balon do sítě. Boskovice do přestávky vyrovnaly, ale po přestávce pálili ostrými jenom hosté. Nejprve si na Chlupův trestný kop naběhl do šestnáctky F. Čížek (1:2) a konečnou podobu výsledku dal z dorážky Frolo. V závěru se ještě vytáhl gólman Jílek, když zlikvidoval nařízený pokutový kop.

Další přípravný zápas hrají Svitavy neděli v 11. února od 10:30 hodin a půjde nesporně o atraktivní zápolení, na umělou trávu do Svitav-Lánů přijede Slovan Moravská Třebová.